KadincaSayfa.Com

Karbonatı Bu Yöntemlerle Kullandı Bir Ayda 20 Kilo Verdi!

Karbonatı Bu Yöntemlerle Kullandı Bir Ayda 20 Kilo Verdi!

Mutfağımızda her gün birçok farklı malzeme kullanıyoruz. Yine de, çeşitli kullanımlarından haberdar değiliz. Genel sağlığımızı iyileştirmek için birçok farklı yolla kullanılabilecek çok miktarda katkı maddesi vardır ve bunların arasında karbonat bulunmaktadır.

Hepimiz düz bir mideyi sergilemekten hoşlanıyoruz, bu nedenle bu amaca ulaşmak için çeşitli tekniklerden yararlanıyoruz. Ve en iyilerden biri de çoğu evde.

Karnı azaltmanın anahtarı elimizdedir ve en iyi şey süper ekonomiktir. Karbonat zayıflama formülüdür. Bunun neden bu kadar etkili olduğunu biliyor musun? Çünkü alkalize edici bileşikler içerir ve sindirimlidir.

Bir sonraki soru şu şekildedir: İstediğim şekli elde etmek için bikarbonat nasıl kullanılır? Karın hacmimizi önemli ölçüde düşürmemize ve arzuladığımız düz mideyi kavuşmamıza yardımcı olmak için karbonat kullanmanın üç yolu vardır.

ZAYIFLATAN KARBONATLI SU HAZIRLAMANIN DOĞRU 3 YOLU

Limon suyu ve greyfurtlu zayıflatan karbonat karışımı

Malzemeler:

yarım çay kaşığı karbonat
yarım limon veya greyfurt
1 bardak su

Hazırlık:

Karbonatı bardakta eritin ve limon veya greyfurt suyu ekleyin. Bundan sonra karışımın iyice çözülene kadar karıştırın. Bu içeceği kahvaltıdan 20 dakika önce boş bir midede tüketin.

Elma sirkeli zayıflatan karbonat karışımı

Malzemeler:

1 çorba kaşığı elma sirkesi
1 bardak su
½ çay kaşığı karbonat

Hazırlama :

Tüm malzemeleri bir önceki gibi bir bardakta karıştırın. Boş bir karnında tüketin; kilo vermek ve vücudunuzdaki yağları yaktıracağınızı hızla fark edersiniz!

Meyve ile zayıflatan karbonat karışımı

Malzemeler:

1 limon
2 su bardağı su
1 su bardağı çilek
1 demet taze nane yaprağı
Bir çay kaşığı karbonat

Hazırlık:

Tüm malzemeleri karıştırın. Karışıma şeker koymaktan kaçının! Günde iki kez tüketin ve soğuk isterseniz buz ekleyin.

Yağ yakmanıza yardımcı olacak bir diğer şey de un ve şeker kullanımını azaltmaktır. Diyetinize daha fazla karbonat koymak vücudunuz için harikalar yaratacaktır. Kendinizi güçlendirebilmeniz için egzersizi unutmayın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.