KadincaSayfa.Com

İncecik bir bel için mucizevi su

İncecik bir bel için mucizevi su

Sağlıklı beslenmenin ve iyi bir diyetin en önemli unsurudur bol miktarda su içmek. Tabi bu su içmek olayını şöyle anlamayın.Tek sefer de iki üç litre su içmek değil. Gün aralarına dağıtarak su içmek gerekir. Eğer su içmekten hoşlanmıyorsanız Amerika’nın yeni trendi “Sassy suyu”nu denemelisiniz.

Salatalık, limon, nane ve zencefille tatlandırılan Sassy suyu ile hem günlük su tüketiminizi artırabilir hem de daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmeniz mümkün. Üstelik bu tarif için saatler gerekmiyor. Hazırlaması da oldukça kolay bir tarif.

İşte İncecik bir bel için mucizevi su Sassy suyu tarifi

Malzemeler;

2 litre su
1 orta boy salatalık
1 limon
12 adet taze nane yaprağı
1 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil

Nasıl yapılır?
Limon ve salatalıkları ince şekilde dilimleyerek tüm malzemeleri suyun içine koyup, bir gece boyunca buzdolabında güzel bir şekilde bekletiyoruz. Ertesi gün tüm su ihtiyacımızı yapmış olduğumuz bu karışımla karşılıyoruz.


Sassy suyunun faydaları

Zencefil ve limon antioksidandır. Zararlı toksinleri dışarı atmamıza yardımcı olur. Nane, sindirim sistemine iyi gelir. Gaz söktürür, vücuda rahatlık verir. Salatalık içerdiği birçok vitamin ve açlık dürtüsünü ortadan kaldırması nedeniyle her diyetin vazgeçilmezidir. Yorgunluk hissini de yok eder. Özetle bu suyun içindeki tüm malzemeler sizi düşlediğiniz bedene ulaştırmak için oldukça faydalı.


Diyetin detayları
Yüksek kaliteli ve faydalı yağlar ile beslenme esasına dayanan bu diyet, öğünleri 4 saatte bir tüketmenizi tavsiye ediyor. Diyetin amacı vücuttaki şişkinliği ve suyu atabilmek. Elbette diyet programı ile birlikte egzersizi de eksik etmemeniz gerekiyor. Egzersizden kaçış yok.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.