KadincaSayfa.Com

Erkek Oldu hamile Kaldı

Erkek Oldu hamile Kaldı

İzlanda’da yaşayan Henry Steinn 2014 yılında ailesine cinsiyet değişitirme ameliyatı olacağını söyleyen Henry, cinsiyet değiştirerek erkek oldu.
Daha sonra hormon tedavisine başlandı. Tedavisi sürerken eski sevgili Thorir Leo Petursson’la aynı evi paylaşmaya devam etti. Hala kadın cinsiyetine dair işlevleri süren Henry erkek arkadaşından hamile kaldı.
cinsiyet değiştirdi

Bu tabiii hem kendi,sine hemde erkek arkadaşına bir sürpriz oldu. Çocuk sahibi olmayı hiç düşünemediğini ve tedavi sonrası zaten bunun imkansız olacağını bilen Henry. Bu olayın tek fırsatı olduğu için aile olmaya karar verdi. Henry’in babasının kafası oldukça karışık, “Kızımın oğlum olacağını öğrendikten sonra bir de bebeği olacağını ve kızı olacağını öğrendim.”
cinsiyet değiştirdi-1

Henry, cevresinden aldığı desteği söyle anlatıyor: “Burada yaşayan herkes benim seçimlerimden haberdar ve gerçekten önyargı ile karşılaşmadığım için memnunum.

cinsiyet değiştirdi-
Hiçbir zaman kendimi yüzde yüz erkek gibi hissetmesem de yine de bu cinsiyete ait olmaktan dolayı daha mutluyum. Bebeğimi emzirmeyi bıraktıktan sonra hormon tedavime devam edeceğim.”
cinsiyet değiştirdi-2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica