KadincaSayfa.Com

Elma sirkesi zayıflama bantı nasıl yapılır

Elma sirkesi zayıflama bantı nasıl yapılır

Elma sirkesi zayıflama bantı

Bütün kadınlar plajlarda düz bir karınla dolaşmak ister.

Bunun olabilmesi için sonsuz yöntemler yaratıldı, bu yöntemlerin çoğunun çok uzun sürelidir, gerçekleştirmek için çok yorucu ya da çok masraflıdır. Gıdayı doğru kullanma veya estetik arasından birini seçmeliyiz.

Estetik çok pahalı. Şimdilik estetik yapamayan kadınlar için, karın ölçülerini düşürmek için bir sır veriyoruz. 

SADECE BİR GECEDE SONUÇ ALACAKSINIZ

Her gün karnızına bir miktar elma sirkesi uygularsanız zayıflamaya yardımcı olduğunu çoğunuz biliyorsunuz. Aynı zamanda kadınsı hatların ortaya çıkarılmasına yardımcı oluyor. 

Coleen denilen bir kadın bu yöntemi test ediyor ve üç gün içinde sonuçlarını gördüğünde, karnının istediği gibi daha ince, daha sıkı ve düz olduğunu belirtti. “Arkadaşımdan ikna oldum, bu yüzden elma , plastik sargıyı, bandajları ve elma sirkesini aldım”

Elma sirkesi zayıflama bantı malzemeler

Bir miktar elma sirkesi(göz kararı)
Streç film

Elma sirkesi zayıflama bantı nasıl yapılır

Yapmanız gereken mide üzerinde doğal elma sirkesiyle ince bir tabaka uygulayın, kilo vermek için yıllarca kullanılan şeffaf kağıdı koyun. Üzerine elbisenizi giyin. Coleen hanım, bir gecede belinin 3-4 cm kaybettiğini iddia etti.

Bu tekniğin etkinliğinin sırrı, biriken suyun kaybedilmesidir. Daha kolay terlediğiniz yılın bir zamanında yapmaya çalışın. Bu tekniğin daha dikkat çekici bir sonuca sahip olabilmesi için ona kardiyovasküler egzersizlerle ve iyi bir diyetle eşlik etmesi gerektiğini unutmayın.

Nasıl çalıştığını görün ve arkadaşlarınıza bu deneyim hakkında bilgi vermeye çalışıp bu yazıyı paylaşın. Sağlıklı mutlu günler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.