KadincaSayfa.Com

Doktorlar ve Güzellik Uzmanları Bunları Size Asla Söylemeyecek!

Doktorlar ve Güzellik Uzmanları Bunları Size Asla Söylemeyecek!

İlaç Şirketleri her zaman bu ucuz ilacın yararlarını yalanlayacak. Yaygın kanıtlar ve çeşitli teoriler, sodyum bikarbonatın kanser ve şeker hastalığı da dahil olmak üzere çok çeşitli hastalıklar için birincil ve evrensel ilaç olması gerektiğini söylüyor.

Aşırı asidik pH hücre bozulmasına yol açar; bu da sonunda kanser, kardiyovasküler hastalıklar, diyabet, osteoporoz ve mide ekşimesi gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açar. Asitik olmayan (alkalin) bir ortamda biyolojik hayatımız en iyi şekilde çalışır. Ürik asitten bizi kurtarır. Ürtik asidin diyabet, kalp hastalığı, kalp krizi, gut artriti ve böbrek taşlarına neden olabileceği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Anti kanser anti hastalık karbonat tarifi ve kullanımı

Vücudunuzu alkali yapıp tüm hastalıklardan korunmak için yapmanız gereken çok basit.Sabah yarın çay kaşığı eczaneden aldığınız karbonatı büyük bir su bardağıyla içmek(en az 300 ml). Ve akşam da bunu tekrarlamak.

Güzelliğimiz ve sağlığımız için karbonat kullanımı

Talimatlar:

Kanser gibi ciddi hastalık durumunda, kabartma tozu, pekmez, akçaağaç şurubu veya balla karıştırın.

İki yemek kaşığı elma sirkesi veya iki çorba kaşığı taze sıkılmış limon suyu ½ çay kaşığı kabartma tozu ile karıştırın.Köpük kaybolduktan sonra üzerine bir büyük bardak su dökün ve çözeltiyi hemen için.

Akçaağaç şurubu:   Akçaağaç şurubu ve kabartma tozu 3 ila 1 oranında karıştırılır. Karışımı düşük ısıda ısıtın ve iyice karıştırın. Köpük kaybolduktan sonra karışımı bir şişeye aktarın ve buzdolabında saklayın. Günde bir çay kaşığı alın.

Topuk ve Ayak Bakımı Karbonat ayaklarınız içinde çok etkilidir. Ilık su dolu bir kaba, 3 tatlı kaşığı karbonat koyun ve eritin. Bu suya ayaklarınızı koyun. Karbonat ayaklarınızı yumuşatacak ve rahatlatacaktır. Bu uygulamadan sonra pedikürünüzü daha rahat yapabilirsiniz.

Karbonatla Tırnak Bakımı Tırnak diplerindeki etleri yumuşatmanın çok kolay bir yolu var, bu da karbonatlı suyu bu bölgeye uygulamak. 1 bardak ılık suya, bir çay kaşığı karbonat koyup eritin, ve bu karışımla tırnak diplerinizdeki etleri en az 5 dakika hafifçe ovun. Tırnaklarınızı temizlemek ve tırnak etlerini yumuşatmak için bu karışım birebirdir. Karbonat cildinize peeling etkisi yapacak, yumuşacık ellere kavuşacaksınız.

Siyah Noktalara Sivilcelere Son! Karbonat siyah noktalardan kurtulmak için harika bir çözümdür. Yapmanız gereken kasenin içinde 1 çorba kaşığı yoğurda, 1 çay kaşığı karbonatı karıştırıp, bu karışımı masaj yaparak yüzünüze uygulayın, ve 10 dakika sonra cildinizi durulayın, cildiniz hassasa bu süreyi daha kısa tutun. Bu iki madde cildinize peeling etkisi yaparak toksin atımını sağlayacak, cildinizdeki siyah noktalardan, sivilcelerden, lekelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Lütfen bu yararlı yazıyı herkesle paylaşın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.