KadincaSayfa.Com

Doktor Hamile Kalamayacağını Söyledi – Yedi Yıl Sonra Herkes Şok Oldu

Doktor Hamile Kalamayacağını Söyledi – Yedi Yıl Sonra Herkes Şok Oldu

Trevion ve Joanie lisede tanıştılar ve kısa sürede birbirlerine aşık oldular. Mezuniyetlerinin ardından evlendiler ve dört kız çocukları oldu.

Kızları 20, 17, 10 ve 8 yaşlarında. Yine de Trevion ve Joanie çifti yeni bir çocuk istedi.

2009 yılında doktor çifte çocuk sahibi olamayacaklarını söyledi. Joanie’nin hastalığı çocuk sahibi olmasını engelliyordu.

Yedi yıl sonra zamanında Joanie’ye hamile kalmasının imkânsız olduğunu söyleyen doktor bu sefer müjdeli haberi verdi ve Joanie’nin hamile olduğunu söyledi. Ancak bu hiç de sıradan bir hamilelik değildi.

Trevion ve Joanie, erken yaşta tanıştılar ve birbirlerine aşık oldular. Liseden mezun olmalarının ardından aile kurmaya karar verdiler.

Çiftin dört kız çocuğu oldu. Ancak bir çocuk daha istiyorlardı.

Joanie bir gün hasta olunca doktora gitti. Doktor hastalığı nedeniyle bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyledi.

Joanie kötü haber karşısında yıkıldı. Ancak bir şekilde hayatına devam etti. Zaten dört kızı ve kendisini çok seven bir eşi vardı.

Bundan yedi yıl sonra zamanında kendisine çocuk sahibi olamayacağını söyleyen doktor, bu sefer kadının hamile olduğunu söyledi.

Ancak bu sıradan da bir hamilelik değildi. Joanie tek yumurta üçüzlerine hamileydi. Bunun gerçekleşme ihtimali 200 milyonda bir.

Üçüz gebelik her zaman risklidir. Joanie’nin üçüzlerden birini kaybetme ihtimali vardı. Yine Joanie’nin hayatı da riske girebilirdi.

Aile mucize sonrasında sevinçten havalara uçsa da kendilerini bekleyen potansiyel tehlikeler onları korkutmuyor değildi.Bebekler üç ay erken dünyaya geldi. Joanie ve eşi bebeklerine Devon, Bryce ve Miles isimlerini verdi. Bebekler o kadar zayıftı ki Trevion’ın yüzüğü bebeklerin kollarına girebiliyordu.

Neyse ki üç çocuk da hayata tutundu. Hastanedeki 10 haftalık bekleyişin ardından bebekler sonunda taburcu edildiler.

Üçüzlerin doğmasının 18 ay ardından aile aşağıdaki fotoğrafı çektirdi. Bakın ne kadar da mutlu görünüyorlar!

Aileye hayatta başarılar dilemek için paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica