KadincaSayfa.Com

Dantel Mutfak Peçete Örnekleri

Dantel Mutfak Peçete Örnekleri

Dantellerle bezenmiş bir mutfağınız olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse, galerimiz tam da size göre. Dantel sevenler için harika modeller var galerimizde. Dantel denilince akla hemen çeyiz gelir, dantelsiz çeyiz yoktur sanırım. Mutlaka her genç kızın 1 takım mutfak takımı, 1 takım oda takımı, 1 takım yatak odası takımı 1 takım da banyo takımı dantel ile hazır bir şekilde kenarda beklemektedir. Birer takımda hazır alınır, yedek olması için, yıkandığı zaman boşta kalmasın diye yaşam alanları. Dantelsiz çeyiz çeyizden sayılmazdı geçmiş zamanlarda, şimdilerde biraz değişti artık ekonomik özgürlüklerini ellerine almak istemeleri ve gelişen zamana ayak uydurmak ve haklı olarak kariyerini de düşündükleri için. Evde oturup çeyiz hazırlayıp koca bekleme dönemleri eskide kaldı. Artık çeyiz hazırlıkları annelere kalmış durumda, cebbar anneler ne olursa olsun kızlarının çeyizlerini dört dörtlük yapma telaşı içinde en küçük detaylara kadar düşünerek hazırlıklarını tamamlarlar. Eğer yapamıyorlarsa, ördürürler ve zaman içinde dört dörtlük çeyiz hazırlığını tamamlarlar. Mutfak peçeteleri de küçük ayrıntıdır, mutfak takımlarının içinde ama önemli bir ayrıntıdır. Sizlerde çeyiz hazırlığı içindeyseniz, galerimizde vereceğimiz modellerinin sizlere harika fikirler vereceğini eminiz.
Biz  süslü mutfakları seven bir milletiz, mutfak süslemek zevkli bir uğraştır  bana göre mutfağın mutfağın süsü de mutfak peceteleridir. Raflar pecetesiz çıplak gibi görünür göze, yıkadığımız zaman bunu bariz hissederiz. Mutfak takımı, hemen hemen herkesin çeyizinde vardır. Özellikle Anadolu da hala geçerliliğini  koruyor  çeyiz hazırlıklarında  dantel işleme geleneği. Zevke göre değişir, kimimiz, nakış işleme severiz nakış mutfak takımı hazırlarız.  Galerimizde nakış ve dantelin harmanı ile yapılan şık pecete modellerini de bulacaksınız. Kimimizse dantel severiz, çeyizimizin her parçasını dantel yaparız. Mutfak takımının içinde mutlaka mutfak peçeteleri vardır. Bence de olması gereken bir parçadır. Peçeteler işlevsel parçalardır.
Birbirinden şık ve güzel  modeller seçtik ve sizlere sunum yaptık. Umarım beğenirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.