KadincaSayfa.Com

DAMARLARI YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YAPACAK!!

DAMARLARI YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YAPACAK!!

Damar sertliği son derece ciddi bir sorundur. Atardamarlar iç duvarlarında yağ birikimi ile engellendiğinde görülür. Sonuç olarak, vücudun kan akışı etkilenir.

Muhtemelen, sorun bir damar tıkanması, beyin kanaması veya hatta ölümle sonuçlabilir. Ayrıca bazı kötü alışkanlıklar durumu kötüleştirebilir. Bunlardan bazıları şunlardır: Sigara, çok fazla yağ tüketimi, az fiziksel aktivite, kilo fazlalığı, diyabet 1 veya 2, yüksek tansiyon veya kolestrol.

Dahil edebileceğimiz diğer şeyler, artrit, lupus veya enfeksiyonlar tarafından tetiklenen iltihaplardır.

Bu sorunun tedavisinde bize olumlu sonuçlar verebilecek çok sayıda ilaç ve ameliyat var, ama yan etkileri var.

Bu yazıda size, damarlarınızın temizlemenize yardımcı olacak doğal bir tarifi sunacağız. Bu, şaşırtıcı sonuçlar sunan eski bir çare. Atardamarlarımızı temizler, bağışıklığımızı arttırır, lipidleri düzenler ve enfeksiyonlarla savaşır. Öte yandan, bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve karaciğeri hızla temizler.

MALZEMELER

Bir fincan kuru üzüm
Iki çorba kaşığı rendelenmiş zencefil
Iki çorba kaşığı bal
4 çorba kaşığı yeşil çay
Bir litre su

Tarif

Suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra ısıyı düşürüp yeşil çayı, zencefili ve bal eklemeliyiz. Herşeyi içine koyup iyice karıştırın. Ocaktan hemen alın.

Sonra, tencereyi  bir bezle sararak örtünüz. 8 saat boyunca böyle tutuyoruz. Bu süreden doğal ilacımız hazır.

Kullanım

Çareyi, günde iki kez almalıyız (yemeklerden önce). Önerilen miktar 150 ml ile 200 ml arasında değişir.(bir su bardağından biraz az).

Faydaları

Antioksidanlar ve potasyum bakımından zengindirler ve kalp sağlığı açısından büyük fayda sağlamaktadırlar. Üzüm içindeki lifler aynı zamanda safradan zehirlerin organizmadan atılmasına  yardımcı olabilir ve kolestrol seviyemizi düzenler.

Bu faydalı bilgileri damar hastalarına şifa olması için herkesle paylaşın. Özellikle sosyal medyada.

Sağlıcakla kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.