KadincaSayfa.Com

Çocuğunu Dünyaya Getiren Anneye Bebeği İkinci Sürprizi Yaptı – Bir Günde Çifte Sevinç Yaşadı

Çocuğunu Dünyaya Getiren Anneye Bebeği İkinci Sürprizi Yaptı – Bir Günde Çifte Sevinç Yaşadı

Hepimizin hayatında önem taşıyan belirli zamanlar vardır. Mezuniyet, nişan, düğün ve doğum bunlardan bazıları. Tabii ki bunlardan bazılarını aynı anda yaşayanlar çifte sevinç yaşıyorlardır.

25 yaşındaki Shane Brinkley, kız arkadaşı Lauren French’in hamile olduğunu öğrenince sevinçten havalara uçtu. Çocuklarının doğacağı gün için hayatının aşkına harika bir plan hazırlamaya koyuldu. Shane’in planı, çocukları dünyaya geldiği sırada Lauren’e evlenme teklif etmekti.

Peterborough Telegraph’a konuşan Shane Brinkley, “Sekiz aydır planlıyordum. Lauren’in annesinden planı saklamadım. Onunla o kadar yakınız ki planımı ona da anlattım” dedi.

Shane evlenme teklifi ettiği sırada Lauren’in tepkisini mutlaka görmelisiniz. Çocuğunu yeni dünyaya getiren anne çifte sevinç yaşadı!

Nevaeh dünyaya geldikten hemen sonra babası Shane Brinkley, bebeğin eline kendisinin yazmış olduğu notu tutuşturarak annesi Lauren French’e verdirtti.

Lauren hem anne olmuştu hem de kendisine evlenme teklifi edilmişti. Çifte sevinç yaşıyordu.

Lauren, hayatının en önemli iki anına aynı günde tanıklık etmişti.

Nevaeh, anne ve babasını resmi olarak daha da yakınlaştıracak olan önemli teklifin başrol kahramanıydı ve suratında ‘Anne, babamla evlenir misin?’ dercesine bir ifade vardı.

blank

Lauren, o kadar şaşırdı ki bir anlığına soruya cevap vermeyi unuttu. Cevabı ise beklendiği üzere ‘Evet!’ oldu.

Aileler bir araya gelerek muhteşem günü kutladılar.Çift, düğünü 2018 yılında yapacak. Lauren, Shane ve Nevaeh’in ileride muhteşem günleri olacağını videoyu izledikten sonra daha iyi anlayacaksınız!

Muhteşem evlenme teklifini paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.