KadincaSayfa.Com

Bu 7 Günlük Limon Kürüyle 7 kilo Verdi!

Bu 7 Günlük Limon Kürüyle 7 kilo Verdi!

Bu şaşırtıcı içecek, vücudunuzun detoks yapmasına, yağın yok edilmesine yardımcı olur ve diyetinize uyması kolaydır. Bu içeceğin temel bileşeni limon, sindirim sisteminizdeki toksinleri yok etme kabiliyetine sahip güçlü bir meyvedir.
Birçok kişi bu sonuçlardan memnun ve birçoğu bunu günlük rutine dahil ediyor. Sabahları  içmek en iyisidir.

Limon suyu aşağıdaki avantajları sunar: Bir hafta süreyle bu basit limon diyet planını uygulayın ve yakında zaten alışkanlık haline gelecektir.

7 günde 7 kilo verdiren Limon kürü nasıl yapılır

Gün 1 – bir bardak ılık su ile doldurun. İçine birkaç dilim limon koyun ve hareket etmeleri için birkaç dakika bekletin.
Bu arada diğer sabah rutinlerini de yap spor gibi. Ardından, limonlu içeceğinizi için. Bunu öğle yemeğinden otuz dakika önce tekrarlayın.
Gün 2– Sabah ve öğleden sonra bir bardak yarım limonlu suyu için ve ayrıca 1 litre karbonatlı suya(karbonat 1 silme çay kaşığı) içmeyi deneyin. Güzel bir tat için  ve diğer yararlarından faydalanmak için su içine çilek gibi meyveler ekleyebilirsiniz.
Gün 3– Sabahları boş mideye limon suyu için ve öğle yemeğinden önce sıcak limon suyunu için. Akşam yemeğinden öncede limonlu su sıcak olarak tüketilecek.
Gün4 ve 5. Gün – 3. günün talimatlarını uygulayın. 
Gün 6 – Üçüncü gün aynı şeyleri tekrarlayın, ancak bu sefer limon suyu alımını iki bardağa sınırlandırın. Sabahları ve akşam yemeğinden önce onları içmek en iyisidir.
Gün 7 – uyandıktan hemen sonra boş bir karnına bir bardak limon suyu iç.

Limon kürü talimatları

Talimatlar: Limonlu su 1 bardak suya yarım limon sıkılacak şekilde içilecek.

Limonlu su içme alışkanlığınız olmalı. Her sabah limon suyu içmek ve vücudunuzu alkali hale getirmek için yaklaşık 3 litre maden suyu içmekten çok daha yararlıdır. Bu yedi günlük diyet planı vücudunuzun detoks olmasına ve vücut yağlarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olacaktır. Mümkün olduğunca sağlıklı yiyecekler yiyin. Şekerden uzak durup hamur işlerini hayatınızdan çıkarın. Haydi sizde yarın sağlıklı bir hayata adım atın.

Not: Tansiyonu yüksek olan kişilere önerilmemektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.