KadincaSayfa.Com

Başak Dizer’in Kıvanç Tatlıtuğ ile Paylaştığı Aşk Pozunu, Takipçileri Kıskandı

Başak Dizer’in Kıvanç Tatlıtuğ ile Paylaştığı Aşk Pozunu, Takipçileri Kıskandı

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer,sosyal medyadan aşk albümlerine bir yeni poz daha ekledi. Takipçilerinden hem alkış hem de beğeni alan Başak Dizer’in Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşımına yapılan yorumlar ise güldürdü.

Beraber boy gösterdikleri günden beri yoğun ilginin odak noktası olan Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer çiftinin aşk dolu paylaşımı yine çok konuşuldu. Çiftin samimi pozu, hayranlarını hem kıskandırdı hem gıpta ettirdi. Romantik poza yapılan takipçi yorumları ise tebessüm ettirdi.

PAYLAŞIMIYLA GIPTA ETTİRDİ
Bayram tatili yapan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, romantik anlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Çiftin tatil pozları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Bayram tatili yapan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, romantik anlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

AŞKINI ROMANTİK MISRALARLA DİLE GETİRDİ
Yatta yan yana yatarken çekilen pozlarını Instagram sayfasında paylaşan Başak Dizer, fotoğrafın yanına,şair Turgut Uyar’ın bir dizesini yazdı. Dizer, eşine olan aşkını, ‘Dünya ne kadardı dedim. Mavi kadardı dedi’ diyerek dile getirdi.

İşte o aşk paylaşımı;

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica