KadincaSayfa.Com

Aldatmanın Türleri

Aldatmanın Türleri

Merhaba sevgili hanımlar bugün sizlere bayanların en büyük problemi olan aldatmayla ilgili çok özel bir konu hazırladım.Uzmanların son yıllarda yaptığı araştırmalara göre aldatmanın cinsel bir birliktelikten ibaret olmadığı yalan söylemek, verilen sözü tutmamak, soğuk durmak, saygısız davranmak, adaletsiz olmak ve duygusal şiddetinde bir aldattım eğilimi olduğunu söylüyor.
Aldatmanın Türleri
Aldatmanın kadın erkek
Dilerseniz şimdi aldatmanın pek bilinmeyen 7 türünü birlikte inceleyelim.
Yalan söylemek
1. Yalan söylemek
Yalan söylemek uzmanlara göre başlı başına tam bir aldatmaya girer. Genellikle eşler alacakları tepki yüzünden yalan söyler ve sır saklar, işte tam da bu durum saygı ve güven bağın zedeler.
Adatmak
2. Kanka flörtü :
Genellikle erkeklerde daha çok görülen ve erkekler iş arkadaşlarından doğan ilişki dostluk kisvesi altında sürdürür. İki cins arasında cinsel bir ilişki kurulmasa da çiftler birbirlerinin tüm sırlarını bilirler ve bu tür ilişki genellikle eşlerden gizlenir.
3. Sözünü tutmamak
3. Sözünü tutmamak
Şüphesiz ki uzun zamanlı bir birliktelik için kişilerin sözünde durması ve güvenilir olması beklenir. Genellikle uzun vadede verilen sözler yerine getirilmediğinde güven ortamı sarsılır.
4. İfşa etmek
4. İfşa etmek
Belki de Türk toplumunda ilişkilerin yıpranmasına neden olan en önemli madde inşa etmektir. İlişkileri ile ilgili sorunları yakın çevreleri ile paylaşarak ilişkiyi ayakta tutan en temel maddeyi ihlal etmiş olurlar.
5. Bencillik
5. Bencillik
Belki size en masum görünen madde bencillik olabilir. Ama zamanla oluşturabileceği tahribatı hayal bile edemezsiniz. Narsisistik kişilik yapısına sahip olan bu tipler sürekli ben merkezli davranışlar gösterir. İlişkilerde hep haklı olan taraf olmayı isterler ve kendilerinin sürekli eşlerinden önemli ve üstün görürler ve en kötüsü de sürekli aşağıladığı eşlerine yeterince zaman ayırmazlar.
6.Kıyaslama yapmak
6.Kıyaslama yapmak
Özellikle evli çiftlerde veyahut da ilişkinin ilerleyen zamanlarında eşlerin eşlerini başkasıyla kıyaslaması oldukça fazla karşılaştığımız bir durumdur. Psikolojik olarak başkasıyla sürekli karşılaştırılan eşin ruhumda zamanla derin yaralar açar. Bu kıyaslama sonucunda eşler birbirine daha saygısız ve daha değersiz davranmaya başlar.
7. Adaletsizlik
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.