kadincasayfa.com

Abiye Elbise Modelleri

Abiye Elbise Modelleri

Bu yıl, abiye elbiselerde tasarımlar, yılın moda renklerine bürünmüş. Yaz sezonu düğün zamanıdır ülkemizde, bu yılın tasarımları içinde kendinize uyan mutlaka modeller bulacaksınız. Ünlü markalar abiye giyimde şık tasarımları ile bizlere harika sunumlar çıkarmışlar. Mezuniyet döneminin yaklaştığı bu günlerde mutlaka size uyan çok şık modeller bulabilirsiniz, seçeneğiniz bir hayli fazla.

Abiye kombin nasıl yapılır?

Davetlere giderken her zaman daha abiye kombin yapmamız gerekmektedir, abiye denince akla çok abartılı işlemeli fırfırlı frapan kıyafetler gelmesi gerekmiyor. Gideceğiniz davete göre giyeceğiniz abiye kıyafette çeşitlilik gösterecektir, örneğin şık bir kokteylle giderken giyeceğiniz bir abiye kıyafetle bir düğüne giderken giyeceğiniz kıyafet arasında mutlaka bir fark olmalı. Şık bir kokteyle giderken biraz daha sade, klasik hatta kısa bir elbise ile gidebileceğiniz gibi. Bit düğüne giderken, uzun frapan, şık bir elbise ile gidebilirsiniz. Bu tarz şık davetlere çok sık giden biri değilseniz eğer o zaman farklı farklı abiyelere bir servet harçamanıza hiç gerek yok, onun yerine zamansız diye tabir edilen yıllarca modası geçmiyecek daha klasik ve sade parçalara yatırım yapabilirsiniz, mesela küçük siyah bir elbiseye modada klasikleşmiş olarak bir tabir koymuşlardır. Bu tarz elbiseler daha klasik ve sade yıllarca modası geçmeyecek ve her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardır. Bu tarz kıyafetlerle çeşitli, aksesuarlar takarak zenginleştirebiliriz. Farklı farklı davetlerde çok amaçlı kullanabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kombinlerinize uygun çanta modelleri

Modanın pöpüler tabiri olan kombin, birbirinden farklı kıyafet aksesuarların bir araya getirilerek bir araya getirilmesine kombin deniyor. Bir kombin yaparken kıyafetimize karar verdiysek eğer bir sonra ki aşama kullanacağımız çantanın seçimi olmalıdır. Eğer güzel bir abiye kıyafete yanlış bir çanta seçimi yaparsak kombinimizin tüm havasını yitirebilirsiniz. Ve çok hatalı bir görünümü sahip olabilirsiniz, gece bir davete giderken çok sade bir elbise ile gidecekseniz büyük omuzdan askılı bir çanta almak çok hatalı bir tercih olacaktır. Sade ve şık elbise ile uygun olan çanta modeli askısız elde taşınan küçük bir portföy bir çanta olacaktır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica