KadincaSayfa.Com

70. kez bıçak altına yattı! Estetik bağımlısı Ken Bebek’in son hali korkuttu

70. kez bıçak altına yattı! Estetik bağımlısı Ken Bebek’in son hali korkuttu

Rodrigo Alves, 70 estetik ameliyat geçirdikten sonra Ken Bebek olarak dünya çapında tanındı ve Avrupa kanallarının fenomen yüzü oldu. Defalarca bıçak altına yatarak estetik yaptıran Rodrigo Alvez son haliyle yine şaşırttı.

Geçirmediği operasyon kalmayan Ken bebek lakaplı 35 yaşındaki Rodrigo Alves, hayatının en büyük operasyonu için geçtiğimiz aylarda İran’a gitti.

Tüm yüzünü neredeyse tamamen değiştiten Alves, geçtiğimiz aylarda İstanbul’a da gelerek operasyon yaptırmıştı.

Geçirdiği estetik operasyonlar ile bambaşka birine dönüşen Rodrigo Alves, son görüntüsüyle korkutuyor.

Rodrigo tam bir estetik bağımlısı. Peki ama neden? Gelin sebebini ondan dinleyelim…

Rodrigo, Brezİlya’nin başkenti São Paulo’da 1983 yılında doğdu. Görünüşüyle meşgul olmaya çocukluğda başladı.

Arkadaşlarım ‘patates burunlu’ derdi
Rodrigo estetik operasyon sevdasının geçmişinde yaşadıklarını şöyle özetledi: “Görünüşümden çok mutsuzdum. Geniş bir burnum vardı. Arkadaşlarım ‘patates burunlu’ derdi. Ben özel bir insanım. Farklı doğdum, farklı büyüdüm, farklıyım. Farklılıklarımla yaşamayı ve başa çıkmayı öğrenmek zorunda kaldım.


Sınıfın ‘çirkin ördek yavrusu’ bendim
Hiç arkadaşım yoktu. Okula gidiyordum, siyah eşofman giyip, şapkamı takıp ve sınıfın en arkasına otururdum. 7 yaşındayken beni merdivenlerden itmişlerdi. Şişman, çirkin ve biçimsiz olduğum için depresyondaydım. Herkes burnumla dalga geçiyordu, tombuldum. Berbattı, sınıfın ‘çirkin ördek yavrusu’ bendim. Hiç arkadaşım yoktu, kimse arkadaşım olmak istemedi. Artık çirkin ördek yavrusu olmak istemedim. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir yakışıklılıktı, bu sayede toplumun beni kabul etmesini istedim.”

6 dil bile öğrendi ama hala içine kapalıydı çareyi fiziksel görünümünü değişmekte buldu
yaşında Londra’ya gitti. İngiltere’nin başkentinde altıdan fazla dil okudu ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. İletişim için yetenekli bir insan olmasına rağmen, hala içe dönüktü, çünkü fiziksel görünümüyle ilgili sorunları onu hala çok rahatsız ediyordu.Fiziksel ve estetik açıdan gelişemediği için entellektüel olarak daha iyi olmak istedi. Üniversitenin ilk yılında rinoplasti ve liposuction yaptırdı.

Sonra düzenli botoks yaptırmaya başladı ve yüzü değişmeye başladı. Kendine de güvenmeye başladı.
Ken Humano takma adı da kolej partilerinde, Londra ve Kuzey Amerika gece kulüplerinde çevresindeki insanlar tarafından bulundu.
Rodrigo’nun ilk işi, İngiliz bir havayolu şirketinde uçuş görevlisi olarak çalışmaktı.

Takma adı kabul etmesine rağmen, Ken değil de Rodrigo olarak adlandırılmayı tercih ediyor.

Ayrıca insanların onu bir bebekmiş gibi görmelerini de istemiyor. Çünkü çoğu kişi Rodrigo’nun, boş bir insan olduğu için çok fazla estetik yaptırdığını düşünüyor. Rodrigo boş olmadığını söylüyor ve ekliyor “Kendimi yeniden icat etmek istememin başka nedenleri var.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica