KadincaSayfa.Com

3 günde göbek, sırt, bacak yağlarını parçalar!

3 günde göbek, sırt, bacak yağlarını parçalar!

Hayvansal olmayan süt tipleri şimdi çok moda. Ancak bu geçici bir moda değil; çünkü bu içecekler kolay sindirilebilir ve çok sayıda besleyici madde içerirler, bu yüzden diyetinize eklemek için birebirler.  Normal süte göre hem daha sağlıklıdırlar, hem de daha az kalori içerirler. Dolayısıyla kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olurlar.

Sadece 3 gün içinde yağları yakmanıza yardımcı olacak bu tarif  hem lezzetli hem de çok pratik.

1 litre pirinç sütü için malzemeler

1 kap esmer veya normal pirinç
8 kap su
2 yemek kaşığı ayçiçeği yağı
4 yemek kaşığı bal

Tarif

Çok kolay, ilk olarak suyu kaynatacağız.Kaynama noktasına gelince pirinci ekleyeceğiz.
Isıyı düşürün ve 2 saat boyunca kapağı kapalı biçimde pişmeye bırakın.Tamamlandıktan sonra, ateşi söndürün, soğumaya bırakın ve suyunu süzün.
Krem haline getirmek için mikserle karıştırın.İyi bir karışım elde etmek için uzun süre uygulayın. Şimdi yağı ve balı ekleyip karıştırmaya devam edeceğiz.

Kullanımı: Bu karışımı 3 e bölerek 3 gün boyunca tüketin.

Pirinç Sütünün Faydaları

Az yağlı. Bir bardak pirinç sütü 1.5 gram yağ içerir, içeriğinde doymuş yağ yoktur. Mayo Clinic’e göre bu az miktardaki yağ oranı vitamin emilimini arttırır.
Bitki özlü sütler bağışıklık sistemi için çok yararlıdır –bağışıklık sistemini güçlendirir ve her gün bir bardak içmek idealdir.
Pirinç sütü sindirimi en kolay süttür.Vücuda bir çok besin maddesi sağlar, bu yüzden özellikle hastalandığımızda ve iştahımız kesildiğinde çok besleyicidir. Gastrit ve mide asidi ile başa çıkmak için dört dörtlüktür.
Kolestrolü düşürür. 
Günlük D vitamini ihtiyacını karşılar.

Lütfen paylaşalım herkes faydalansın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.