KadincaSayfa.Com

20 yıllık eşini yakan kocanın, serbest bırakılması kabul edilemez.

20 yıllık eşini yakan kocanın, serbest bırakılması kabul edilemez.

20 yıllık eşini yakan kocanın, serbest bırakılması kabul edilemez.

Kocaeli’nde, 20 yıllık eşi boşanmak istediği için uykusunda haşladı.  İddialara göre, İzmit’te gelişen olaya göre  Yenişehir mahallesinde ikamet eden, 42 yaşındaki Ayten D, işten geldikten sonra uzaklaştırması olan  20 yıllık eşi Ahmet D. (43)  evde olduğunu gördü, Ayten D verdiği ifade de  işten gelmiştim yorgundum bana ‘Uyu sen’ dedi. Anlayamadım, tam dalmıştım başımdan aşağıya kaynar suyu boşalttı. Yataktan fırlayan Ayten D’nin çocukları ambulansı çağırdı. İlk tedavisi 112 ekipleri tarafından yapılan Ayten D. daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra ilk tedavisi yapılan talihsiz kadını Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’ne sevk edildi. Kadının yüz, kol ve göğüs bölgesinde ciddi yanıklar oluştuğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Eşimden şikayetçiyim, dedi. Olay anında alkollü olduğu söylenen Ahmet D. ‘nin daha öncede eşini haşlamaya çalıştığını ancak o zaman erken davrandım kendimi koruyabildim. Ayten D, evlendikten 1 yıl sonra bu tip olaylar başladı, alkolik, psikolojik sıkıntıları da var. Boşanma davası açtım boşanmak istemedi, günden güne daha kötüye gidiyor hal ve davranışları dedi talihsiz kadın. Bu arada Polis tarafından gözaltına alınan zanlı Ahmet D. ise emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. . 

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica