KadincaSayfa.Com

10 Dakikada Estetik Burun Ameliyatı

10 Dakikada Estetik Burun Ameliyatı

İlk okuyuş da pek de inandırıcı gelmiyor değil mi? bende ilk duyduğum zaman 10 dakikada nasıl burun estetiği olabilir ki demiştim. Ancak son derece güvenilir, sağlıklı ve gerçekten sadece 10 dakikada estetik mini burun ameliyatı yapılabiliyor. Birçok avantajı bulunan mini burun ameliyatına tıp diliyle minirinoplasti deniyor ve uyulması gereken bazı hususlara riayet edildiğinde gerçekten sadece 10 dakika içinde son derece güzel bir buruna sahip olabiliyorsunuz.Şayet burun estetiği olmayı düşünüyor ve ameliyattan korkuyorsanız bu yöntem tam size göre, doktorunuza burnunuzun düzeltilip düzeltilemeyeceğini sorun.

Mini burun estetiği nedir?

Mini burun estetiği estetik cerrahi alanındaki adı ile minirinoplasti, sadece burun ucuna bir müdahale yapılarak burun ucunun kaldırılması ile sadece 10 dakikada ortaya harika bir burun yapısı çıkarıyor.

Mini burun estetik ameliyatında, 1 cm kadar ufak bir kesi ile burun deliğinden giriş yapılıyor ve ameliyat sonrası bu 1 cm lik kesi burun deliği içinde kaldığı için dışarıdan bakınca hiçbir estetik ameliyat izi görüntüsü olmuyor. Kesi yapıldığı için her ne kadar kapalı burun ameliyatını andırsa da yapılan kesi kapalı burun ameliyatına göre çok küçük olduğu ve süre bakımdan çok daha kısa olduğu için son derece avantajlı bir burun ameliyatı diyebiliriz.

Mini burun ameliyatında burun içine girerek açılan 1 cm lik küçük kesiden burun ucu kıkırdaklarına ulaşılıyor ve septum ismi verilen burnun orta kısmında bulunan sağlam kıkırdak duvardan destek alınıyor ve böylece burun ucundaki kıkırdaklar yukarı kaldırılıyor. Bu basit ve acısız işlem ile sadece 10 dakika içersinde yepyeni ucu kalkık bir burun sahibi oluyorsunuz.

mini-burun-ameliyatı-300x203

Mini burun estetiği ameliyatının avantajları neler?

Mini burun estetiğinin en büyük avantajı tabii ki çok kısa sürede yapılıyor olması. Düşündüğünüzde çalışıyor iseniz öğlen yemeği izin saatinizden sadece 10 dakika ayırarak öğleden sonra işyerinize ucu kalkık harika görünümlü yepyeni bir burun ile dönebiliyorsunuz.

Bunun yanında diğer bir avantajı ise mini burun ameliyatında sadece burun içine girilerek bir müdahale yapıldığı için yani yüzünün hiçbir kısmına müdahale edilmeği için yüzünüzde normal burun ameliyatlarından sonra oluşan morluklar, şişlikler olmuyor ve ne tampon ne alçı ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Aynı zamanda mini burun ameliyatında burun anatominiz hiçbir değişime uğramadan, dokulara hiçbir zarar gelmeden bir estetik burun ameliyatı olmuş oluyorsunuz.
Üstelik çok rahatlıkla her türlü sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Yalnızca hasta morluk oluşmaması için aspirin kullanmaması gerekiyor. Bu yöntemi her kişi uygulanamaz doktor muayenesinden sonra uygulanıp uygulanmayacağı doktor size söyleyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.