KadincaSayfa.Com

Yeni Doğan Bebek Ormana Terkedildi – Onu Bulan Kadın Polis Yaptığıyla İnsanları Duygulandırdı

Yeni Doğan Bebek Ormana Terkedildi – Onu Bulan Kadın Polis Yaptığıyla İnsanları Duygulandırdı

Edinora ismindeki bir kadın portakal toplarken çalıların arasından ses geldiğini işitti. Kulağa bebek ağlaması gibi geliyordu. Çalılara yaklaşınca sesin yeni doğan bir bebekten geldiğini farketti.

Bebek dünyaya geldikten birkaç saat sonra annesi tarafından buraya terkedilmişti. Luisa Fernanda Urrea ismindeki polis hemen olay yerine vardı. Bebeğin yeni doğduğunu farkedince gözlerine inanamadı.

Göbek kordonu bile kesilmemiş olan bebek çok zayıf görünüyordu. Bulunmasa belki de açlıktan ölecekti. Luisa ismindeki çiçeği burnunda anne yaptığıyla insanları duygulandırdı.

Urrea ismindeki kadın polis, dünyaya geldikten birkaç saat sonra çalıların arasına terkedilen bebeği görünce hem öfkelendi hem de çok üzüldü. Kendisi de yeni anne olduğundan bebeğin üzerine titredi.

Yeni anne olan Urrea, zayıflıktan yorgun düşen bebeği hemen emzirmeye başladı.

Polisin bebeği emzirirkenki fotoğrafı sosyal medyada paylaşılınca insanlar kadını ayakta alkışladılar.

Çocuk şu anda kimsesizler yurdunda kalıyor ve bir aile tarafından evlat edinilmeyi bekliyor. Umarız ki bir an önce kendisini çok seven bir ailesi olur.

Kadın polisin yaptığını takdir ettiyseniz paylaşmayı ve insanlara annelik iç güdüsünün ne kadar kuvvetli olduğunu göstermeyi unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.