KadincaSayfa.Com

Şartlara Göre Giyinmek

Şartlara Göre Giyinmek

Sizlere sorsak şartlara göre mi giyinirsiniz? Yoksa Modaya göre mi? Öncelikle moda nedir?
Moda, bir tür insanın kendini ifade etme şekli. Aslında modayı belirleyen tek kişi yok.Kişi tercih ettiği her şeyi giymekte hürdür. Hepimiz ruh halimize, zevklerimiz ve gördüklerimizden etkileniyoruz. Modacılar giysileri tasarlar moda medyası tasarımları tanıtır. Sonuçta ne giyeceğine karar veren yine kişinin kendisidir.
Tabii her zaman yakışanı giymektir doğru olan. Bir de tarz vardır, herkesin tarzı farklıdır, kimi insan spor giyimden hoşlanır kimisi klasik. En önemlisi neyi nerede giyebileceğini bilmektir. Bir iş adamı düşünün spor giyinmeyi seviyordur, toplantıda spor kıyafetle sizi karşılasa ne düşünürsünüz? Yada koşuya giderken klasik giyinmiş gelmiş arkadaşınız için ne düşündürürsünüz? Hayatın içinde şartlara göre giyinmek vardır öncelikle, daha sonra moda gelir ki bu da zaten dayatma olarak giriyor hayatımıza. Örnek vermek gerekirse mesela bu yıl, mor renk moda. Bu rengin dışında ürün bulmak neredeyse mümkün değil. Mor renk bana yakışmıyor, almak istemiyorum, ayakkabıdan neredeyse iç çamaşırına kadar her şey mor.
Benim tarzım bellidir,  kendi tarzımı yaratmış bir insanım. İşte yaşımı, kilomu ve boyumu düşünerek alırım giysilerimi. Moda benim için ikinci plandadır. Ama dikkat ettiğm bir şey var moda konusunda renkler. Alacağım kıyafette o yılın moda renklerinden almaya çalışırım. Ama moda adına, kendime asla büyük vatkalı bir bluz almam. Bence herkes için en doğrusu, kendi kişisel ve özgün tarzlarına sahip olmasıdır. Moda gelip geçicidir, önemli olan stil sahibi olmaktır. Galerimizde sizler için yaşam içinde kullandığımız kıyafet örneklerini göreceksiniz. Çok güzel abiye elbise tasarımları… Çok güzel ve kullanışlı spor yaparken giyebileceğiniz spor kıyafet örnekleri…İş yaşamında kendi stilimizi yakalamamıza yardımcı olacak çok güzel kıyafet tasarımları.. Sokak modasını çok güzel yansıtacak kombin tasarımları..Umarız hiç sıkılmadan galerimizi gezersiniz, iyi seyirler..
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…
Alt Kategoriler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.