KadincaSayfa.Com

İzmir’deki Doktor Skandalında Mahrem Görüntüleri Paylaşılan Genç Kadının İfadesi Ortaya Çıktı

İzmir’deki Doktor Skandalında Mahrem Görüntüleri Paylaşılan Genç Kadının İfadesi Ortaya Çıktı

İzmir’de, bir doktorun, kadın hastaların mahrem görüntülerini internette paylaşması üzerine başlatılan soruşturma genişletiliyor. Görüntüleri paylaşılan bir kadın, polise verdiği ifadede, “Muayene ederken kapıyı kilitlemişti. Kendisinden şikayetçiyim.” dedi.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bir doktorun çektiği görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından başlatılan soruşturma genişletildi.

SORUŞTURMA GENİŞLETİLDİ

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde bir doktorun muayene sırasında gizlice çektiği çok sayıda kadına ait görüntü, Rusların kurduğu ünlü arkadaşlık sitesinde paylaşıldı. Kadınların görüntüsünü çektiği belirlenen doktor gözaltına alındı.

2 TELEFON VE 3 HARDDİSKE EL KONULDU

Doktorun çektiği görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından başlatılan soruşturma genişletildi. Gözaltına alınarak adliyeye sevkedilen doktor E.B.Ç.’nin savcılık sorgusu sürüyor. E.B.Ç.’nin ev, işyeri ve aracında yapılan aramalarda 2 telefon ve 3 hardiske incelenmek üzere el konuldu.

GENÇ KADININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Kendisine ait videonun internet sitesinde yayınlandığını duyması üzerine polise başvuran genç kadının, “Videoyu izlediğimde Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi Genel Cerrahi Göğüs Guatr polikliniğinde 04 Ocak’ta muayene edildiğim sırada çekildiğini fark ettim. Muayene ederken kapıyı kilitlemişti. İçerde de başka biri bulunmuyordu. Bu nedenle başka birinin bu videoyu çekmesi imkansız. Muhtemelen yaka kamerası kullanmış. Kendisinden şikayetçiyim” dediği öğrenildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.