KadincaSayfa.Com

İlişkilere Bakış Açılarına Göre İlginç Erkek Tipleri

İlişkilere Bakış Açılarına Göre İlginç Erkek Tipleri

Bugünkü yazımızda erkeklerin bakış açısını ve verdikleri tepkiler dayanarak anlamaya çalışacağız sevgili hanımlar.
Emotions
Erkeklerin ilişkilerde takındıkları tavır, onların ilişkiyi nasıl gördüklerini ele vermekle birlikte kişilik yapıları hakkında da ip uçları verir.
Erkekeler hakkında bilmedikleriniz
Bakalım İlişkilere Bakış Açılarına Göre İlginç Erkek Tipleri Neler?
Erkeler hakkında

İlk erkek tipimi 360 derecelik bakış açısına sahip erkekler olacak. Bu tür erkekler için önemli olan kesinlikle dış görünüş değildir. Önem verdikleri en önemli şey kadında karakterdir. 360 derece yakışıklı erkeklerin karşısında kesinlikle akıllı ayakları yere basan bir kadın olmalıdır ve onlar için kariyer ve başarı oldukça önemlidir. Eski sevgililerinden bahsetmekten onar hakkında konuşmaktan hiç hoşlanmaz ve anı yaşarlar. En önemli özellikleri ise mutlu olmadıkları veya mutlu olabilecekleri ne inanmadıkları bir ilişkiyi asla sürdürmezler ve kolayca bitirirler.
İlişkilere bakış açılarına göre erkekler
Bu tür erkeklerin en önemli özelliği karşı cinsten beklediği güvendir ve eski sevgiliyle arkadaş kalabilme asla onlara bir davranış değildir. Ayrıca bu tüp erkekler her zaman mutlu olabilmeyi başarabilen erkeklerdir. Kısaca hanımlar bu tüp erkekler başta ideal erkek gibi gözükse de zamanla sorunlar yaratabilir..
Mutlu bir ilişkinin sırrı
180 derecelik bakış açısına sahip erkeklere

Şimdi geldik 360 derece bakış açıları erkeklerden 180 derecelik bakış açısına sahip erkeklere…
Bu tip erkekler kesinlikle yüksek egoya sahip erkeklerdir. Onlar için kendi düşünceleri her şeyden önemli ve doğrudur. En önemli özelliği bencillik olduğu için kadınlar tarafından asla güven duymazlar. Kontrol etmekten çok hoşlansalar da kendilerinin asla kontrol edilmesine izin vermezler. Bu erkekler dış görünüşüne oldukça önem verirler ve en önemlisi de yüzeysel ilişkilerin adamıdır. Genellikle ya hatalı bir evlilik yapar veya da müzmin bekar olarak hayatlarını sürdürürler. Kısaca her şeyi çok bilmiş bu tür erkelerden uzak durun derim.
Erkekler
90 derecelik bakış açısına sahip erkekler

Erkeler arasında en ideal erkek tipi kesinlikle 90 derecelik bakış açısına sahip erkeklerdir. Eşinden başka hiç kimseyle ilgilenmeyen bu tipler genellikle kadınların her dediğini yapar. Genellikle sinirli bir yapıya sahip değildir aksine mülayim kararlı ve sakin olan bu tipler evlilik için en ideal eş adayıdır. Bu tip erkekler erken yaşta evlenenler ve eşlerine sadıktırlar bu özellikleriyle de iyi bir baba ve şüphesiz çok da iyi bir eş olur.

İlişkiler ve ideal erkekler
Bu yazımız sayesinde karşı cinsin verdiği tepkileri inceleyerek bakış açısının ne olduğunu kolayca anlayabilirsiniz sevgili takipçilerim.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica