KadincaSayfa.Com

Damatsız Düğün

Damatsız Düğün

Down sendromlu 28 yaşındaki Yasemin Erarslan’nın hayali gerçek oldu..
Manisa, Soma’da ailesi ile birlikte yaşayan Yasemin, daha küçücük bir kızkan bile evdeki tüllerden gelinlik yaparak düğün hayali kuran bir kızdı. Annesi Aynur Erarslan ve babası Kudret Erarslan temsili de olsa bu hayalini gerçek yaptılar, Yaseminin. Yapılan temsili düğünde, kına dahi yakıldı ve doyasıya eğlenildi.
Aile kendi imkanları ile çok güzel bir düğün tertip etti, uzun süredir hayalini kurduğu gelinliği giyen Yasemin Erarslan, dans müziği eşliğinde babası Kudret Erarslan’la ilk dansını yaptı. Daha sonra 5 katlı düğün pastasını kesti ve pastanın tadına bakıldı. Çok mutlu olduğu yüzünden belli olan Yaseminin daha sonra kınası yakıldı.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Çok mutlu olduğu, yüzünden okunan Yasemin Erarslan, eline aldığı mikrofonla düğüne katılanlarla mutluluğunu paylaştı. Herkese bol bol teşekkür etti. Soma Spastik Çocuklar Derneği’nde eğitim gören Yasemin Erarslan, Kafkas Ekibi Hocası Murat Dolu ile gösteri sergiledi. Gösteri sonrasında salondaki davetliler Yasemin’i ayakta alkışladı.

Yasemin Erarslan’ın annesi Aynur Erarslan, “Kızımın bir geline bakışı beni çok üzüyordu. Dedim ki neden olmasın? Kızımızın hayalini gerçekleştirmek istedim. Onun tek hayali buydu. Böyle mutlu ve eğlenceli bir güne şahitlik eden herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica