KadincaSayfa.Com

Büyük İddia: Ünlü İş Adamı, Yanında Çalışan Kadının Yüzüne Kezzap Atarak Tehdit Etti

Büyük İddia: Ünlü İş Adamı, Yanında Çalışan Kadının Yüzüne Kezzap Atarak Tehdit Etti

Tatil için gittiği Londra’da ünlü restoran sahibi Önder Şahan’la tanışan ve ardından restoranda çalışmaya başlayan genç kadın, Şahan’ın saldırısına uğradığını iddia ederek yüzüne kezzap attığını ve ailesini öldürmekle tehdit söyledi.

Akın, bir süre sonra Şahan’la tartıştıklarını ve yüzüne kezzap atarak hayatını karartığını iddia etti.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatını kabusa çeviren olayla ilgili konuşan genç kadın, iş adamı tarafından “Yaşanan olayı herhangi birine anlatırsan tüm ailenin kafasını kopartırım” diyerek tehdit ettiği de iddia edildi.

TATİL İÇİN GİTTİĞİ LONDRA’DA TANIŞTI
42 yaşındaki Deniz Akın İngiltere’nin başkenti Londra’ya tatil amaçlı gitti. Dünyanın en pahalı kebabının satıldığı lüks restoran zinciri sahibi Önder Şahan ile tanıştı. Şahan, iddiaya göre genç kadına Londra’da kalması için oturma izni alabileceğini söyleyerek genç kadının güvenini kazandı. Aralarındaki güven ilişkisi sonrası Deniz Akın, Şahan’ın lüks restoranında işe başladı.

YÜZÜNE KEZZAP ATTI
Londra’daki restoranda işe başlayan genç kadın restoranın mutfak bölümünde bulunduğu bir sırada yine iddiaya göre Şahan’ın saldırısına maruz kaldı. İddiaya göre, Şahan elindeki bulunan şişeyi genç kadının yüzüne fırlattı. Yüzüne buluşan kimyasal sıvı ile bir anda vücudunda yanma hisseden genç kadın tuvalete koştuğunda vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar oluştuğunu gördü.

“BİRİNE ANLATIRSAN AİLENİN KAFASINI KOPARTIRIM”
Şahan’ın önce genç kadını kezzap diye bilinen kimyasal sıvı ile yaralayıp birde “Yaşanan olayı herhangi birine anlatırsan tüm ailenin kafasını kopartırım” diyerek tehdit ettiği iddia edildi. Ardından Londra’daki Türkiye Başkonsolosluğu’na giden genç kadın gerekli yardımı alamadığını ileri sürdü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Apar topar İstanbul’a dönen Deniz Akın çareyi İstanbul’da aramaya başladı. İstanbul Adliyesi’ne gelerek yaşadıklarını savcı karşısında anlatan çaresiz kadın, Önder Şahan’ın kendisine yaşattıkları nedeniyle cezalandırılması gerektiğini belirtti. Genç kadının ihbarı sonrası Londra’da yaşanan kezzap vakasıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

“ADAMIN CEZALANMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”
Sabah’a konuşan Deniz Akın, “Genç bir kadın olarak yüzümün bu halini sizinle paylaşıyorum. Başıma gelen bu olaylarda dünyaca ün kazanmış restoran işletmecisi Önder Şahan mesuldür. Önce beni kezzapla yaktı ardından ölümle tehdit etti. Londra’da yardım çığlıkların karşılıksız kaldı. Bu adamın cezalandırılması için elimden geleni yapmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica