kadincasayfa.com

Beren Saat’ten “Bir Kanal Yöneticisi Tarafından Tacize Uğradım” İtirafı

Beren Saat’ten “Bir Kanal Yöneticisi Tarafından Tacize Uğradım” İtirafı

Oynadığı dizilerle büyük bir hayran kitlesine sahip oyuncu Beren Saat, Fransız gazetesine verdiği ropörtajda bir kanal yöneticisi tarafından tacize uğradığını söyledi.

Oyuncu Beren Saat, kısa bir süre önce ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ adlı dizinin Fransa’da yayınlanmaya başlamasının ardından Le Figaro Gazetesi’ne konuştu. Çarpıcı açıklamalar yapan Saat, mesleğe başladığından bu yana yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Sponsorlu Bağlantılar

“KANAL YÖNETİCİSİ TARAFINDAN TACİZ EDİLDİM”
Güzel oyuncunun yaptığı an can alıcı açıklama ise bir kanal yöneticisi tarafından taciz edildiğini yönündeki açıklamaları oldu.

“SEVGİLİLERİ OLMAMAMI GURURLARINA YEDİREMEDİLER”
Bir kadın olarak sektörde zorluklar yaşadığını ve uğradığı tacizleri paylaşan Beren Saat şunları söyledi: “K….ı hem de bir kanal gecesinde elleyen sarhoş bir kanal yöneticisiyle tartışmam, sevgilisi olmamayı gururuna yediremeyen partnerler…

“OYUNCU ARKADAŞIM ZORLA BENİ ÖPMEYE KALKTI”

Saat daha sonra şöyle devam etti; Arkadaşımın evinde tuvalete zorla dalıp dudaklarıma yapışan bir oyuncuyu itişim, mesleğim yüzünden yaftalanışım, aylarca peşimden koşan birini sanki ben sevgilisinden ayırmışım gibi tam sayfa haber yapışları…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica