KadincaSayfa.Com

Bebek Ve Çocuk Panço Modelleri

Bebek Ve Çocuk Panço Modelleri

Panço modelleri, biz büyükler kadar çocuklar içinde hayli kullanışlı bir giysidir, özellikle bebekler için çok daha kullanışlıdır. Pançoyu bebeğinizin üzerine giydirmeden önce dilediğiniz gibi kalın giydirdikten sonra rahatlıkla giydirebiliriz. Adeta bir battaniye görevi yapar adeta, şık bir battaniye olarak düşünebilirsiniz pançoyu. Sizler için iki tane panco modeli vereceğiz. Ayrıca çok güzel modellerden oluşan sizlere ilham verecek modeller derledik site olarak. Umarız sunumumuzu beğenirsiniz.

Panço-Modeli

YAPILIŞI:Öncelikle 110 veya 120 zincir çekilir. Ve üzerine trabzan yapılır aralarında 1 er zincir çekilir.Ortaladık dan sonra tam ortasında 2 şer 3 er artırılır . Bu şekilde büyütüp istediğimiz boyuta gelince bitirilir. 2. parçasıda bittikten sonra bir birine eklenir.Uç kısmınada püsküller yapalım.

Panço Modeli Yapılışı Anlatımı Yapımı Nasıl Yapılır

Püsküllü Panço Modeli Anlatımı: Püsküllü Panço Modeline yakadan başlayacağız, doksan sekiz ilmek atalım ve çift ters lastik örelim. beş cm çift ters lastik örelim. Beş cm den sonra, yaka dönüşü rahat olsun diye 1 sıra haroşe örelim. Daha sonra beş santim daha çift ters lastik örelim, daha sonra kordon geçirmek için delikleri oluşturalım. Bunun için iki ilmek kesip, bir ilmek dolayalım 1 sıra bu işlemi yapalım. Daha sonra kırk dokuz ilmeği bir ipe geçirelim, kalan kırk dokuz ilmeğin 29 ilmeğini düz örelim, bu sırada artırma işlemini yapacağız, bir öreceğiz bir dolayacağız. Böylece ilmek sayımız elli bir sayısına ulaçak, bir sıra hiç arttırmadan örelim. İpe geçirdiğimiz arka kısmını da yirmi beş ilmeği düz örün daha sonra bir örün bir arttırın sıra bitince elli üç ilmeğiniz olacak. daha sonra yanlardan 6 sırada bir beş ilmek artırın. İstediğiniz büyüklüğe gelene kadar bu artırma işlemine devam edelim yanlardan her altı sırada bir 5 ilmek. Daha sonra kesme işlemini tek seferde yapalım, uçlarına püskül yapalım, artık göz bebeklerimiz olan bebeklerimize rahatlıkla giydirebiliriz.

Bebek Ve Çocuk Panço Modelleri-19

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.