KadincaSayfa.Com

“Bana ‘El kızı’ Diyorlar”

“Bana ‘El kızı’ Diyorlar”

Görümcelerinin kendisini “El kızı mallara ortak olacak” diyerek aşağıladığını ve eşinin de buna sessiz kaldığını öne süren Özlem Ş., soluğu mahkemede aldı

Özlem Ş. ve Veli Ş geçtiğimiz yıl hayatlarını birleştirme kararı verdiler, ama eşinin kız kardeşleri ile yaşadıkları tartışma yüzünden düğün yapılamadı ve sade bir nikah töreniyle evlendi, genç kadın gelinlik dahi giyemedi. bu durumda. Anlaşmaya göre,evlenmemiş 2 kız kardeş ile birlikte bir evde yaşanacaktı. Bu durumu kabul eden gelin, Özlem Ş. görümcelerinin ayrımcı tutumuyla karşı karşıya kaldı. Ve eşinin evlilikleri hakkında alacakları her kararda ailesinin iznini almak istediğini ve ailesinin izni olmadan bir adım dahi atmadığını. Yaptığı yemeği gözünün önünde çöpe döküldüğü belirten Özlem Ş., “Elin kızı ile evlenildi, mallara ortak edildi” şeklindeki aşağılamalarına da eşinin seyirci kaldığını iddia etti.

el kızı dediler
Görümcelerinin kendisini daha fazla aşağılamalarına dayanamayan Özlem Ş. boşanma davası açtı, eşine. Eşinden ayrılmak isteyen genç kadının dosyaya giren iddialarına göre, nikâhtan kısa süre sonra evi terk etmesine neden olan olaylar yukarıda ki gibi gelişti.
Eşine bir yuva kurduklarını ve mahremlerinin olduğunu yüzlerce kez anlatmaya çalıştığını ve sonunda dayanamayıp evi terk etti. Tazminat ve nafaka istemeyen genç kadın, mahkemeden bir an önce evliliğinin bitirilmesini istedi.

Sponsorlu Bağlantılar
0/5 (0 Reviews)
Yorumlar
  1. nazlı dedi ki:

    Boyle bi adamlar yuva mi kurulur neden evlendin sanki baskalarlyla yasamak helede evlenmems iki kz lardesi kabul etmek olur mu hic yaa

Yandex.Metrica