KadincaSayfa.Com

Adil Işık Yeni Sezon İlkbahar Yaz Gece Elbisesi Modelleri

Adil Işık Yeni Sezon  İlkbahar Yaz Gece Elbisesi Modelleri

Gecelerin vazgeçilmesi ışıltılı kadın gece davetleri özel geceler ve Adil Işık tasarımlar, her şeyin dozunda ve kıvamında olduğu fazla abartıya kaçılmayan tasarımlar görülmeye değer gerçekten, genellikle pastel renklerin daha çok dikkat çektiği tek kollu veya straplez olarak düşünülmüş gece elbiseleri ile gecelerde göz dolduracaksınız, sezon için belirlenmiş fiyatları da üzerinde tasarımlara bir göz atın hem fiyatlar hakkında fikriniz olsun hemde modeller… Ünlü markanın tasarımlarında dikkatimi  çeken dişiliği ön plana çıkaran tasarımlar üretmesi. Abiye modellerini dikkatli incelerseniz dekoltelerin oldukça iddialı olduğunu fark edeceksiniz hanımlar. Gerçi dekoltenin  doğru yerde ve doğru şeklide kullanıldığı zaman itici gözükmediğini düşünsem de bazı abiye elbise modellerinde dekolte çizgisini biraz abartmış ne dersiniz?
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Dilerseniz galerimizde yer ala bir kaç abiye modelini birlikte yorumlayalım. Örneğin ilk pileli gece elbisesi tasarımı eğer rüzgarsız bir ortam için kullanılacaksa oldukça şık; fakat bol esintili bir davet için bu abiye elbise seçimi oldukça riskli olabilir ne dersiniz? Genellikle ünlü marka abiye tasarımlarına kumaş seçimi olarak saten’i kullanmış. Özellikle siyah önü kısa arkası uzun tül abiye elbise modeli mezuniyet abiye seçimleri için oldukça güzel bir model. Galerimizde yer alan Adil Işık markasının abiye modellerinden bir diğer favori seçimim ise siyah renk kruvaze abiye tasarımı. Belden korsajlı abiye modeli hem özel davetlerde hemde mezuniyette seçilebilecek bir abiye elbise modeli hanımlar. Evet bayanalar ünlü markanın şık tasarımlarına yer verdiğim galerimizi inceleyerek Adil Işık marka abiye tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.