kadincasayfa.com

21 Kilo Veren Ünlü Şarkıcı Metin Arolat, Takipçilerini Şaşırttı

21 Kilo Veren Ünlü Şarkıcı Metin Arolat, Takipçilerini Şaşırttı

Ünlü şarkıcı Metin Arolat, 5 ay içerisinde 21 kilo verdiğini sosyal medya hesabından duyurarak takipçilerini şaşırttı.

Şarkıcı Metin Arolat sosyal medyadan çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Fit vücuduyla dikkat çeken Arolat, 5 ayda tam 21 kilo verdiği açıkladı.

Sponsorlu Bağlantılar

“MİDE AMELİYATI OLMADIM”

Yaklaşık 4,5 – 5 ay gibi kısa bir sürede istediği görünüme kavuşan Arolat, paylaştığı fotoğrafla mutluluğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı fotoğrafının altına, “Yağ mağ aldırmadan, mide ameliyatı mameliyatı olmadan sadece güvendiğin, bilen birinin tavsiyelerine uyarak 4,5- 5 ay arası ’21’inci kiloyu verme mutluluğu’ diye çoktan unuttuğum bir şey varmış. Sanırım içimden irice bir dana koşarak çıktı ve ardına bakmadan kaçtı. Didem’im sana hayatımın teşekkürünü borçluyum.” notunu ekledi.

“DANANIN SIRTINA BİNİP GİTTİ”

Metin Arolat, sözlerine şu şekilde devam etti:”İçimdeki o giderek kök salan, miskinleşen, tembelleşen, kendini sevmemeye başlayıp, mutlu numarası yapan adam da o dananın sırtına bindi ve onunla birlikte gitti resmen.İçimdeki o giderek kök salan, miskinleşen, tembelleşen, kendini sevmemeye başlayıp, mutlu numarası yapan adam da o dananın sırtına bindi ve onunla birlikte gitti resmen

“SABAHLARI İKİ HASLANMIŞ YUMURTA”

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Metin Arolat nasıl kilo verdiğini şu sözlerle açıklamıştı: “98 kilo olarak diyete başladım, şu anda 78 kiloyum. Çok güzel eğittim kendimi. Haşlanmış iki yumurta ile güne başlıyorum ve acıktıkça su içiyorum. İlk bir hafta çok önemli. Bir hafta açlığa dayanıyorsunuz ondan sonra da acıkmamaya başlıyorsunuz.”

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica