Yüksek Platformlu Ayakkabı Tasarımları, yüksek topuklu ayakkabı modelleri modeli Kadınca, Kadın, Kadınlar, Kadın Sitesi

Yüksek Platformlu Ayakkabı Tasarımları

Her bayanın topuklu ayakkabılara karşı zaafı vardır. Yediden yetmişe her kadının kendini iyi hissetmesi ve güzelleşmek için alışverişe giderler. 2011 yeni sezonda ise yüksek platformlu ayakkabı modelleri bayanlar tarafından oldukça beğeni kazandı.
Öyle farklı tasarımlarda topuklu ayakkabılar varki bayanlar hangisini alacaklarında kararsız kalıyorlar. Nubuk yüksek topuklu ayakkabılar, rugan burnu açık abiye ayakkabılar ve dantelli yüksek platformlu ayakkabı tasarımları bayanların en çok sevdiği modeller arasında yer alıyor. Yüksek topuklu ayakkabılarda kendilerinin uzun olduklarını ve güzel olduklarını hissetmek bayanları iyi yönden etkilemektedir.
Moda haftasında ince topuklu ayakkabılar ve kalın tahta topuklu ayakkabılar ikiye ayrıldı diyebilriz. Bir yandan kalın tahta topuklu ayakkabılarla eskiye dönüş yaparken diğer yandan ise zımbalı veya taşlı yüksek topuklu ayakkabılarla günümüzün modası yaşatılıyor.
Rugan ayakkabıları daha çok gece gezmelerinizde tercih ederseniz daha uygun olur. Sade veya süet yüksek topuklu ayakkabılar ise günlük kıyafetlerinizle daha iyi kombinlemiş olursunuz.Sizlere en güzel yüksek platformlu ayakkabıları resimler halinde sizlere sunuyoruz.Beğendiğiniz modelleri yorumlarda belirtebilirsiniz.
GALERİ İÇİN KÜÇÜK FOTOĞRAFLARA TIKLAYINIZ

SIK KULLANILANLARA EKLE

Bitkisel Çaylar İlişkiler Beğenilenler Pançolar Yelek Modelleri Ayakkabı Modelleri Nakışlı İşlemeler Çantalar Battaniyeler Fasulye Yemeği Tarifleri Danteller Sütlü Tatlılar Yüz Güzelliği Atkılar Biber Yemekleri Patlıcan Yemekleri Şifalı Otlar Hastalık Belirtileri Şerbetli Tatlılar Modern Dekorasyon Saç Modelleri Bulgur Yemekleri Dekorasyon Fikirleri Patates Yemekleri Pirinç Yemekleri Hamur işi Tarifleri Bitkisel Tedavi Kıymalı Yemekler Domates Yemekleri Sağlıklı Yaşam

“ Yüksek Platformlu Ayakkabı Tasarımları ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın