Yaz Mevsimine Uygun Saç Aksesuarları

Yaz mevsimine uygun saç aksesuarları

Bugün size yaz aylarında kullanabileceğiniz saç aksesuarlarından bahsedeceğiz. Kısaca değinmek gerekirse, renkli saçlar, rengarenk dizili renkli boncuklar. En önemlisi rastalarda kullandığımız kalın yünlü aksesuarlar. Ve tabi ki yaz mevsiminin vazgeçilmezi bandanalar dır, ayrıca saç tüyleri. Özetleyecek olursak, yaz mevsiminde kullanabileceğimiz saç aksesuarları, rengarenk saç tüyleri, renkli boncuklar ve bandanalar ve saç bantları ile apayrı bir hava yaratabiliriz.

Yazın saç bandı nasıl kullanılır?

Sizlere saç bantlarını nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız bir kaç örnekle. İlk örneğimiz arkadan burgulu ve lastikli bir saç bandını acık ve omuzlarda bir saç modeline nasıl uygulayabileceğimizi anlatacağız. Bandı başımızdan geçirelim, bu saç bandını uygularken dikkat etmemiz gereken bir kaç küçük önemli ayrıntıyı sizlere vermek isteriz, yüzün tamamen acık kalması gerekiyor aşağıda resimdeki şekil gibi toplanması gerekmektedir.
saç bandı-kullanımı
Tek saç bandında değişik saç şekillerini yapabilirsiniz, arkada ki saçı bir kaç hamlede arkada toplayıp, bir saç tokası ile toplu bir saç uygulayabilirsiniz.
Yine saçınızı tamamen toplamak arzusunda iseniz eğer, yüzünüzü tamamen açmak istiyorsanız ince telli bantlarla çok şık bir toplama şekli yapabilirsiniz. Aynı bantla farklı bir uygulama yapabilirsiniz, bu kez perçeminizi dışarıda bırakarak telli banttı kullanalım ve bu kez enseden bağlayalım, diğer modelin tersi olarak. Aksesuarların bize katacağı en önemli değerlerden bir tanesi de farklı havalar yaratıp farklı görünümler elde edebilmemiz. Bunun için yüzünüzü en iyi gösterecek havayı yakalayana kadar küçük bantlarımızı farklı farklı havalarda kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica