Vakko Plaj Modası Tasarımları

Hazır Vakko’ dan bu kadar söz etmiş yeni kreasyonlarını, şallarını yayınlamışken Vakko plaj şıklığına değinmeden geçmek olmazdı, yaz aylarına yaklaşırken tatil heyecanı ve plaj modası da gündemin ilk sıralarında olsa gerek, valizinizi hazırlamadan alışveriş öncesi bu modelleri de görün ve öyle karar verin derim..Gerçi mayolarına rastlayamadım Vakko’ nun bu birbirinden şık bikinileri hasır şapka ve çantaları plaj elbiseleri  bu sezonda plajlarda yerini alacak nitelikte..

Bikini üzerine ne giyebiliriz?

Hepimizin özlemle ve heyecanla beklediği yaz ayları geldi. Tatile giderken yanımıza neler koymalıyız, yanımıza neler almalıyız? Plajda ne giymeliyiz? Soruları da kafaları kurcalamaya başladı. Bu sezon plajlarda en fazla göreceğimiz parçalardan bir tanesi kimonolar var, bizi hem plajda hem plajdan gündüze hatta geceye taşıyan kimonolar la şıklığınıza şıklık katabiliriz. Bunun yanında pareolar var veya delikli kalça altında tişörtler yine kullanılan parçalar arasında. Bu yaz en önemli parçalardan biri olan kimonolar da püsküllü modelleri, dantelli modelleri, şifon modelleri bunun yanı sıra tropikal desenleri meyve desenli modelleri yazın vazgeçilmez olan çiçek desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız tişört modellerinde baskılı tişörtleri, slogan baskılı tişörtleri yine fuul desenli olan tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Plaj kıyafetlerinde hangi renkler moda?

Bu yıl gecen yıl gibi canlı renkleri görüyoruz, plaj kıyafetlerinde. Saks mavisi, yeşiller, nar çiçeği kırmızıları, sarılar plajlarda çok fazla rastlayabileceğiniz renkler arasında. Bunun yanında cesur bayanlar için beyaz, nude renkler de sıkca karşılaşacağımız renkler arasında. Fakat tek renklerin dışında aynı zamanda plajlarda yine desenler hakim olacak çokca meyve desenleri, tropikal desenler ve hayvan desenleri plajlarda sıkça karşınıza çıkacaktır. Çok fazla markada da görebileceğiniz gibi desenleri ve renkleri karıştırmak moda. Artık altı ve üstü aynı kumaşlardan olan bikiniler yerine daha çok farklı farklı renklerde alt ve üst kombinleri tercih edeceğiz. Bunun yanında mayokiniler ve mayolarda yine ikili kullanılıyor farklı kumaşların ve farklı desenlerin bir arada kullanılımına rastlayabilirsiniz.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica