Tam 10 Ayda 51 Kilo Verdi

Tam 10 Ayda 51 Kilo Verdi

İnanması güç ama bundan tam 10 ay önce Perihan Bozdağ 119 kiloydu. Uyguladığı diyet programından 10 ay sonra 68 kiloya kadar düştü ve 51 kil verdi.

Perihan Bozdağ: Kiloları kafamda bitirdiğim için diyetime sıkı sıkı sarıldım. Güzelsin ama birazcık kilolusun dedikleri zaman yok canım ben böyle iyiyim ben böyle mutluyum diyordum. Farkettim ki ben mutlu değilmişim. O anda rol yapıyormuşum. İlaç kullanmadım sadece diyetisyenimin verdiği program ile bu kiloyu verdim.

Tam 10 ayda 51 Kilo Verdi Hayatı Değişti

O programa harfiyen uymak kolay değildi. Zaman zaman diyeti bırakmayı da düşündü ama sonra pes etmedi. 41 yaşındaki Perihan Hanım fazla kiloları nedeniyle ne istediği kıyafeti bulabiliyor ne de kızıyla vakit geçirebiliyordu. Ama şimdi sağlığına kavuştu kilolarından kurtuldu ve kızı Ayşe de bu durumdan çok mutlu oldu. Genç kadın iradesine sahip çıkınca zoru başardı. Üstelik kilo vermek için spor bile yapmadan.

Muhabir:Kilo verdikten sonra neler hissettiniz, hayatınızda neler değişti?

Perihan Hanım: Çok şeyler değişti. Kızıma daha verimli olmaya ve kızımla daha fazla vakit geçirmeye başladım. Onunla daha çok oyun oynamaya başladım. Kendimi daha motive ve dinç hissettim.

10 ayda 51 kilo verdi5

Diyetisyen Esra Işıkdemir: Besin saatlerinin ayarlanması gerekli. Saatlerimiz belirli bir şekilde ilerlerse hem vücudun alıştığı saatlerde açlık hissiyatı başlar hem de doğru kilo kaybı sağlanacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica