Soft Elbiseler

Zarif ve şık kadınların vazgeçemediği göz alıcı soft elbiseler hiçbir zaman modadan düşmeyecek. Sadece tasarım olarak değişiklik gösterecekler ama onlar her zamanki zarafeti ve şıklığından hiç bir şey kaybetmeyecekler.
Renklerdeki yumuşaklık kumaşın yumuşaklığıyla bütünleşiyor adeta. Burada yayınlamak için seçtiğim soft elbiseler göründüğü gibi tabiki Tony Bowls ‘ un tasarımları. Daha önce dediğim gibi elbise gelince ilk akla gelen tasarımcılardan biri Tony Bowls ‘ dur.
İlk yayınladığım örnek zaten en çok beğendiğim tasarım. Ama diğerlerine baktığınızda göreceksiniz ki hepsi birbirinden güzel ve şık modeller. Elbise kadını dişi gösteren kıyafetlerin başını çekiyor zaten. Tony’nin tasarımlarını görünce beğenmemek elde değil zaten.
Beli ince gösterecek elbise modelleri nelerdir?
Beli ince olan bayanların, kıyafet seçmekte zorlanacaklarını düşünmüyoruz çünkü genelde üst kısımda aksesuar zenginliği ve alt kısımda elbisenin volumlu veya hacimli elbise modelleri belin inceliğini ön plana çıkarmaktadır. Bu yüzden beli her şekilde ön plana çıkaracak elbiseleri seçmeye çalışmalıyız, örneğin beline bir kemer takılmış etek kısmına doğru volumlu giden bir elbise modeli belinizi daha ince gösterecektir. Elbisenin kollarında kullanılan hacimli modeller eğer abiye bir kıyafetse simli kumaş kullanılması elbisenin koluna belin inceliğini meydana çıkaracak bir ayrıntıdır. Elbisenizin üzerine kullanacağınız aksesuar seçiminde uzun göbek kısmınıza kadar gelen kolye tercih etmeniz, belinizin yine ince göstereceğine inanıyoruz. Elbise secerken belimin daha ince görünmesini istiyorum diyorsanız, göğüs altında kalın kemer kullanabilirsiniz, bu kemerler beş parmak kalınlığında olabilir. Beli iyice sıkıp etek bölümüne doğru hacimli ve bol modeller ama yine dizin üstünde olmayan elbiselerle çok şık gösterebilirsiniz.
Umarım sizin için seçtiklerimi sizlerde beğenirsiniz. Şimdi hep beraber görsellere bakalım.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica