Siyah Ve Beyaz Kombin Örnekleri

Siyah beyaz kombin seçimleri bence biz bayanların en kısa sürede en tarz görünüme sahip olabileceği seçimlerdir ne dersiniz hanımlar? Yüz yıllar geçse de siyah ve beyazın uyumu ve gerek tekstilde gerekse iç mekan dekorasyonunda bu iki rengin verdiği asaleti hiçbir renk doldurmayacak gibi gözüküyor. Sadece şık ve zarif bir görünümü kolayca sağlamak yanında her tarz kıyafet ve her renk ile kolayca uyum sağlaması da bu iki rengin tercih edilmesinde en etkili sebep olsa gerek. Siyahın verdiği matemi beyazın saflık ve ortaya çıkan harika siyah beyaz kombinler. Evet sevgili bayanlar bugün sizler için hazırladığım hem modern hem de olukça şık siyah ve beyaz renk kıyafetleri ne tarz seçimler yaparak olduğundan stil bir görünüme kavuşturacağımızı öğreneceğiz. Bugün başta zor gibi gözükse de görselleri inceleyerek harika bir kombin için ip uçları yakalaya bilirsiniz diye düşünüyorum… Sözü uzatmadan galerimizi inceleyerek siyah ve beyazın uyumuna birlikte yorum katarak şahit olalım.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İlk siyah ve beyaz renk kombin seçimini inceleyerek galerimize bir yolculuk yapalım ne dersiniz? İlk kombin siyah ve beyazın gücünü yansıtan ve kullanışlı bir kombin için ideal bir seçim gibi gözüküyor. İkinci siyah ve beyaz seçimi ise ister benim galerim de yer alan en muhteşem parça, gerek tasarım gerek kesim olarak oldukça ideal. Ayrıca siyah üstüne beyaz çizgi seçimi oldukça doğru bir seçim diye düşünüyorum ne dersiniz? Üçüncü beyaz gömlek ve deri tayt klasik bir kombin gibi gözükse de çalışan bayanların kurtarıcı bir kombin seçimi olabilir. Dördüncü görsel yine çalışan bayanlar yada ve orta yaş üstü için hoş bir seçim. Çizgi desenine evet diyorsanız mutlaka beş numaralı kombini inceleyin derim bayanlar. Evet sevgili takipçiler son olarak eğer iyi ve tarz bir kombin oluşturmak da zorlanıyorsanız size önerim mutlaka dolabınızda siyah ve beyaza yer açın hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica