Salon Dekorasyonu İçin Dekoratif Sticker Modelleri

Dekoratif salon sticker tasarımları ile siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz sevgili dekorasyon tutkunları. Son birkaç yıldır iç mekanda alternatif bir görsellik yanında dekoratif alan oluşturun stickerlar, iç mekanda en çok salon dekorasyonunda tercih edilmektedir. Modern görünümünün yanında bulunduğu ortama sanatsal bir etki katan sticker modelleri gerek tasarım olarak gerek de renk olarak sizlere bir çok alternatif sunuyor. Sadece duvar dekorasyonunda değil aynı zaman da dolap ve beyaz eşya için tasarlanan özel ürünlerle de iç mekan için harika bir görsellik sağlayabilir ne derdiniz hanımlar?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Eğer salon dekorasyonunu sticker ise tamamlamak istiyorsanız size bir kaç dekorasyon önerim olacak. Öncelikle duvar rengi ne kadar açık olursa seçmiş olduğunuz sticker modeli o kadar çok etkili olacaktır. İç mekan mobilya seçimi de sticker modeli ile kontrast bir seçim yapılarak ünlülerin evinde görmeye alışık olduğunuz o muhteşem mekanlara sahip olabilirsiniz. Örneğin, son yıllarda oldukça fazla tercih edilen renkler arasında olan deniz kabuğu duvar boyası rengi üzerine mor bir sticker seçimi ve sarı bir koltuk ile iç mekanda kontrast bir görünüm kaçınılmaz tıpkı, kırmızı ve yeşil, turuncu ve mavi renk de olduğu gibi. Belki bu renkler tarz bir seçim iddialı ve farklı dizaynlardan hoşlanmayanlar için biraz abartı gibi gelebilir işte bu yüzden salon dekorasyonunda hem sade hemde farklı bir etki sağlamak isteyenler için birbirinden şık ve dekoratif sticker modelleri hazırladı. Kimi zaman tv ünitesi arakasında tercih edilen kimi zamanda koltuk arkası ve duvar raflarının arakasına yerleştirilen stickerlar salonunuzda nasılda büyülü bir etki yaratacak bir düşünün. Bence iç mekan salon dekorasyonunda bir değişim istiyor ve bütçe olarak da maliyeti düşünk ama görünümü oldukça şık bir aksesuar alıyorsanız mutlaka galerimizde yer alan sticker tasarımlarının salon için nasıl dizayn edebileceğimiz hakkında ki görsellere bir göz gezdirin derim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica