Mutfaklar İçin Zebra Ve Stor Perde Modelleri

İç dekorasyonun en önemli mekanı mutfaklar için harika mutfak perdeleri ile sizlerleyiz. Bir bayanın özellikle ömrünüm büyük bir kısmını mutfaklarda geçirdiğini düşünürsek en özel ve en şık tasarımları bu mekan için istemeleri de gayet normal ne dersiniz? Eminim tüm bayanlar bu konuda benimle hem fikir. Bence biz bayanların dostları ile geniş mutfaklarda çay sohbetlerini düşünürsek salon ve diğer mekanlara oranla mutfaklarımıza gösterdiğimiz ilginin bir kat daha fazla olması gayet doğal. Gelelim son yıllarda tercih edilen mutfak perdesi seçimlerine. Geçmişin dantel ve tül mutfak perdeleri artık tarih oldu diyebiliriz hanımlar. Günümüzde mutfakları çok daha modern gösterecek hem işlevsel hem de kullanım olarak pratik aynı zamanda da dekoratif görünümlü perdeler tercih edilmektedir.Son birkaç sezondur adeta iç mekan perde seçimlerinde bir numaralı perde seçimi olan zebra ve stor perdeler tamda bu bahsettiğim standartlara uyuyor.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Tüm iç mekan için tercih edilen son yılların trend perde seçimi zebralar en çok mutfak dekorasyonu için tercih ediliyor diyebilirim. Zebranın en büyük özeliği hem tül hem de güneşliği bir arada sunduğu için kullanım olarak çok daha avantajlıdır. Temizlemesi bilinenin aksine çok daha pratik ve kolay olan zebra perdeler görsel olarak da tüm dekorasyon tarzları için tercih edilebilir.Eğer mutfak dekorasyonunda gerek mobilyalarınızda gerekse aksesuarlarda renkli bir görsellik fazla ise zebra perdeleri düz renk seçmelisiniz. Eğer düz ve sade bir mutfak dekorasyonu ve mobilya seçiminiz var ise desenli ve taşlı zebra ve storları tercih edebilirsiniz. Eğer ille de klasik bir tarz arayışında iseniz bilinen tül ve keten perde modellerini farklı modeller ile mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Evet sevgili dekorasyon tutkunları eğer mutfak dekorasyonunda az bir bütçe ile harika bir değişim yapmak istiyorsanız şık bir perde seçimi ile bu değişimi sağlamanız mümkün. En yeni mutfak dekorasyonu tasarımlarında tekrar birlikte olmaz üzere hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica