Modern Bahçe Tasarımları

Paylaş
 

Ev dekorasyonunuzu bitirdiniz . Şimdi sıra bahçe ve terasları dizayn etmeye geldi. Bahçe dekorasyonu ülkemizde hak ettiği önemi kazanamasa da bu bahçe ve teraslarda harikalar yaratan dekorasyon tutkunları hiç de az değil..
Bugün daha çok, Bahçe dekorasyonu için farklı fikirler ve değişik öneriler olabilecek bahçe düzenleme hakkında bir konu açmak istedik. Daha çok da geri dönüşüm olarak da düşünülebilecek kullanmadığınız eşyaları değerlendirerek basit bahçe süslemeleri yapabilir bahçenize renk katabilirsiniz.
Bahar temizliği yaptığımız bu güzel bahar gününde, kullanmadığınız ve saklamanında pek bir anlamı kalmayan eşyaları elden çıkarmak istediğiniz, ve atmak ta hiç içinizden gelmeyen eşyalarınızı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Özellikle saksı olarak kullanabileceğiniz eski araba lastikleri ,çekmeceler, boya kutuları ,lastik çizmeler ilginç ve güzel bir görünüm sağlayacaktır.Kullanılmayan delinmiş hortumlarla çiçek motifleri yapabilir,Demir kafeslerin içerisine yerleştireceğiniz çiçeklerle fark oluşturabilirsiniz.Tamamen hayal gücünüze kalmış.
Evet,  ruhunuzun dinlendiği ve özel günlerinizi paylaştığınız bahçenizde şık dizaynlara yer açmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise,  sizler için hazırladığım modern bahçe tasarımları ile ilgili galerimize bir göz atmanızı öneririm.

Bu yazı 462 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
Yandex.Metrica