Mayo Ve Bikini Üstüne Pareo Modelleri

Sahil kenarında plajda mayo ve bikini üstüne giyilebilecek en doğru seçim olan pareo modelleri ile sizlerle beraberiz sevgili bayanlar. Hem şık bir görünüm hemde vücudunuzda ki fazlalıkları kapatmak için tercih edilen pareolar çanlı renkleri ve farklı desenleri ile bu yaz sezonunda da sahillerde boy gösterecek gibi. Gerçi bu yılın trendi tulumlar olsa da rahatına düşkün biz bayanların tunik ve pareo modellerinden yine vazgeçemeyeceğine eminim ne dersiniz hanımlar? Özellikle pareo modeli tercih edilmesinin sebebi kullanım rahatlığından dolayı olsa da yeni sezon pareo modellerinin tercih edilmesinde ki en büyük sebep kesinlikle canlı renkleri ve şık desenleridir diye düşünüyorum. Bugün sizler için sadece pareo modellerinden oluşan bir galeri hazırlamadım, aynı zamanda bir pareo modelini nasıl bağlayacağımızı aşamalı görselleri ile sizlerin beğenisine sundum.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz 2015 yılının moda desen ve renklerinden oluşan pareo modellerimizi birlikte inceleyelim ve yorumlayalım. İlk pareo modeli modeli seçimim, bu sezon plajlarda oldukça sık göreceğiniz her iki kenarında ip olan ve pratik bir şekilde şık bir dizayna çevrilen özel bir pareo modeli hanımlar. İkinci pareo modeli ise dört farklı desenden oluşan hem şık hemde oldukça güzel şifon pareo tasarımları. Dört pareo modeli görseli ile pareo modelinizi dört farklı şekilde bağlayabilirsiniz. Üçüncü görsel de yine farklı pareo bağlama örnekleri yer alırken dördüncü görselde dikiş bilen bayanlar için pareo yapımını sizlerle paylaştım. Yüksek bütçeler ayırarak pareo almak yerine dikiş bilginiz var ise kumaşlarınızı değerlendirip kendi pareo modelinizi kendiniz dikebilirsiniz. Beş numarada ise benim favori seçim olan harika bir pareo tasarımı yer almakta. Bir tasarımcı olarak pareo modeli rengini mayo ve biki renginiz ile zıt renklerde almanızı tavsiye ederim. Çünkü bu sezon kontrast renk seçimleri oldukça trend. Kısaca bayanlar sizin için hazırladığım görselelri inceleyerek bu yılın trend pareo modelleri hakkında fikir edinebilir ve aşamalı pareo modellerimiz sayesinde kendi pareo modelinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica