kadincasayfa.com

Limon suyu ve sarımsağın inanılmaz mucizesi! Sağlığınız için senede bir kere yapın

Limon suyu ve sarımsağın inanılmaz mucizesi! Sağlığınız için senede bir kere yapın

Sarımsak ve limonla yapılan sihirli iksir; kalpten, kireçlenmeye, hipertansiyondan şekere kadar birçok hastalığa fayda sağlıyor. Her derdin devası doğada gizli. Birçok hastalığa iyi gelen bitkiler, aynı zamanda ömrü uzatıyor. Faydaları saymakla bitmeyen limon da, sarımsakla birleşince mucizeler yaratıyor. Cinsellikten kalbe, damar sertliğinden felce kadar birçok hastalığa iyi gelen limon-sarımsak karışımı şifa veriyor. Ancak, bu karışımı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekiyor.

DR.ENDER SARAÇ HASTALARINA BU KÜRÜ ÖNERİYOR.

Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Ender Saraç Kanal Türk’te yayınlanan Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler programında şifa dolu “Limon ve sarımsak kürü tarifini verdi. Dr. Ender Saraç Limon ve sarımsak Kürünün faydalarını şu şekilde açıkladı.

-Damar iltihaplarına iyi geliyor
-Tıkanan damarları açmaya yardımcı oluyor
-Damar sertliği ve yüksek tansiyona iyi geliyor
-Kolesterolü düşürüyor
-Lipit düşürme etkisi var
-Yağları yakıcı özelliği var
-Zayıflamaya yardımcı oluyor
-Şekeri de düşürdüğü için şeker hastalarının dikkatli olması gerekiyor.

-Böbrek ve safra taşlarının erimesine yardımcı oluyor
-Vücuttaki şişlik ve ödemi azaltır.
-Romatizmal ağrılar için temizleyici etkisi var.
-Eklem kireçlenmelerini yavaşlatıcı geciktirici etkisi var.
-Sinir sistemini yenileyici gençleştirici etkisi var.
-Baş dönmesinde , hafif felç olanlarda yardımcı oluyor
-Bağışıklık sistemi için , her türlü alerjilerde özellikle damarsal kökenli alerjilerde, strese bağlı cilt alerjilerinde yardımcı oluyor.
-kansere karşı koruyucudur
-Vücudu temizleyicidir.

Limon ve Sarımsak küründen fayda gören var mı?

Dr.Ender Saraç bu kürü uygulayanlardan kolesterolü, tansiyonu, ağrıları, damar kireçlenmesini azalttığını söyleyen çok sayıda hastamız var dedi.

Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Limon suyu ve sarımsakla yapılan karışım, damar sertlikleri, damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ve tansiyon gibi sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırıyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediyor. Limon suyu ve sarımsağın karışımında öyle büyük bir şifa var ki bunu sadece bir kere yapmanız yeterli, nasıl mı?

Dr.Ender SARAÇ ve bazı doktorlar da hastalarına bu formülü öneriyor.
Bu öneriyi evinizde kendiniz kolayca yapabilirsiniz…

MALZEMELER:

– 2 Litre hiç su katılmamış sıkılmış limon suyu
– 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak (Mümkünse Anadolu’da yetiştirilmiş ithal olmayan sarımsaklardan)
– Ağzı sıkı kapanan 2 litrelik kavanoz (2 litrelik pet şişeler de kullanılabilir)

HAZIRLANIŞI:

2 Litrelik kavanoz ya da pet şişeyi dolduracak kadar limon satın alın.

Limonların suyunu iyice sıkıp şişeye doldurun. Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatın.

25 gün boyunca normal ılık bir yerde tutun ve her gün birkaç kez çalkalayın. Yaklaşık 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini göreceksiniz.

25 gün sonra hazır hale gelen karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı için. Bunu hergün düzenli olarak ve mümkünse aynı saatte yapın. Bu karışımın içine asla başka bir madde (şeker, tuz, tatlandırıcı vs. katmayın)

YÜZDE 100 KANITLANMIŞ FAYDALARI:

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasin yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önleyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

Uzmanlar bu kürün özellikle otuzunu aşmış insanlar tarafından kullanılmasını tavsiye etmektedirler. Sigara ve alkol tüketenlerin bu kürü kullanmaları daha elzemdir. Bu kürün kullanımında dikkat edilecek bir diğer unsur düşük tansiyonu olanların bu kürü kullanmamalarıdır. Çünkü bu kür tansiyonu bir miktar düşürmektedir. Kan inceltici ilaç alanlarda bu kürü kullanmadan önce doktorlarıyla görüşmelidir. Bilim adamları bu kürün yılda iki kere kullanılması gerektiğini söylemektedirler.

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica