Küçük Motifli Dantel Örneği Kadınca, Kadın, Kadınlar, Kadın Sitesi

Küçük Motifli Dantel

Kare örtümüzü ister vitrin takımı yada oda takımı yapabiliriz. 50 numara iplikle başlıyoruz 8 zincir çekip ufak bir halka yapıyruz 8 tane direk yapıp üçüncü sıraya geldiğimizde kutuların içini dört tane direk yaparak doldruyoruz.

Aralara beş tane zincir çekelim bu sırayı yaparken aynı zamanda birleştiriyoruz resimdede göreceğiniz gibi çok basit bir şekilde zincirlerle yapıyoruz.Büyüklüğü size kalmış nerde kullanacağınıza göre ayarlarsınız büyültüp masa örtüsü dahi yapabilirsiniz kenarına gelince örneğimizdeki balık sırtı iki sıra halinde ama siz istediiniz gibi değiştire bilirsiniz.

Küçük Motifli Örnek

Kare Dantel Örneği

SIK KULLANILANLARA EKLE

Alt Kategoriler: ,

Bitkisel Çaylar İlişkiler Beğenilenler Pançolar Yelek Modelleri Ayakkabı Modelleri Nakışlı İşlemeler Çantalar Battaniyeler Fasulye Yemeği Tarifleri Danteller Sütlü Tatlılar Yüz Güzelliği Atkılar Biber Yemekleri Patlıcan Yemekleri Şifalı Otlar Hastalık Belirtileri Şerbetli Tatlılar Modern Dekorasyon Saç Modelleri Bulgur Yemekleri Dekorasyon Fikirleri Patates Yemekleri Pirinç Yemekleri Hamur işi Tarifleri Bitkisel Tedavi Kıymalı Yemekler Domates Yemekleri Sağlıklı Yaşam

“ Küçük Motifli Dantel ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın