Kol Estetiği İçin Uygun Yöntemler Nelerdir?

kol-germe estetiği

Biz kadınları mutsuz eden bir durumdur, kollardaki sarklmalar. Giydiğimiz kıyafetlerde fark edilen bu sarkmalar daha çok kilo alıp vermeden sonra meydana çıkan sarkmalardır. Çoğu zamanda kilo alımları ile başlar, yağ fazlalıkları ve gevşemeler çok çirkin bir görüntü oluşturur. Gerek kilo alıp vermelerle, gerekse yaşlılıktan kollarımızda deformasyonlar oluşur. Bu duruma Kol germe estetik ameliyatıdan fazla yapabileceğimiz bir şey yoktur. Son çare olarak görülür ameliyat fakat başka yapabilecek bir şey yoktur.

Kol Estetiği İçin Uygun Yöntemler Nelerdir?

En uygun yöntemler 2 tanedir, Kollara Lazer Liposuction yöntemi ve Kol Germe Ameliyatı.
Eğer sadece yağ aldırma yöntemi kullanacaksanız, bu durum kollatda gevşeme olmamıştır, sadece yağ oranı yüksektir, bu durumda lazer liposakşın uygulanır. Uzman bir kişinin yaptığı bu yöntemde, işlem sonrası çukurluklar ve çökmeler oluşmaz.

kol germe-estetiği

Kol germe estetik ameliyatı

Çoğu kişide yaşlanmaya, güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaya, yer çekimine yenik düşmeye bağlı olarak kollarlın hem arka kısmında hem iç kısımlarında sarkmalar meydana gelir.

Kollarda meydana gelen bu sarkıklar kol germe estetik ameliyatı ile son derece başarılı ve yüz güldürücü sonuçlara ulaşılarak giderilir.

Kol germe ameliyatında iz kalır mı?

Her ameliyatta olduğu gibi kol germe ameliyatlarında da iz kalır. Bu sebeple kol germe ameliyatları artık kesinlikle yapılması gerekecek kadar kötü bir deforme olduğu zamanlarda uygulanması daha iyi olur.

Kol germe ameliyatında ne tür anestezi uygulanır?

Yapılacak olan işleme göre, hastanın durumuna göre genel anestezi veya lokal anestezi uygulanabilir.

 

Kol germe estetik ameliyatı nasıl olur?

Kolların hem iç hem de arka kısmından uzunca bir elips şeklindeki deri ve yağ dokusu çıkarılıyor. Akabinde kesi hem içten hem dıştan estetik dikişler ile dikiliyor ve elastik bandajlar sarılıyor.

Kol germe ameliyatından sonra neler yapmak lazım?

Kol germe ameliyatından sonraki ilk 3 gün ollarınızı yukarda duracak şekilde tutmanız gerekir.

Atılan dikişler 10 gün sonra alınır.

Kol germe estetiğinde sonraki ilk 1 hafta hafif ödemler ve morluklar olabilir ancak 1 hafta sonra geçecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica