Kışlık Elbiseler, 2011 dar elbise modeli, 2011 Elbise örneği, 2011 genç kız elbise modelleri, 2011 elbise örnekleri Kadınca, Kadın, Kadınlar, Kadın Sitesi

Kışlık Elbiseler

Modaya da yön veren sadece bir kaç büyük marka değil mi? Tabi ki türkiye de henüz o çok büyük markaları rahatlıkla alabilecek çoğunluk yok.Zaten böyle olsaydı adı üzerinde çok büyük marka olmazlardı. Diyeceksiniz ki ” ne yani herkesin alabildiği bir marka büyük marka olamazmı”.
Evet yanlış duymadınız, bu işin gerçeği budur. Çok büyük markaların diğer markalardan farkı olan kalitesi ve popülaritesi için çok büyük mali bedeller ödenir. Dolayısıyla bu bedeller fiyata yansır. Yani kalite kadar bedel ödenir.
Üstelik sosyetenin yakından takip ettiği modayı bu unsurlar çok etkiler. Malum herkesin giydiklerini giyseler sosyete olmazlardı. Bunu bir eleştiri olarak algılamayın lütfen. Sadece şunu söylemek istiyorum herşeyin bir nedeni ve bir bedeli var.
Buradaki yayınımda da size büyük markaların kış koleksiyonundan örnekler yayınladım. Umarım beğenirsiniz. Bu ilk örneğimdeki elbisede benim bu yayındaki en çok beğendiğim model.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

SIK KULLANILANLARA EKLE

Bitkisel Çaylar İlişkiler Beğenilenler Pançolar Yelek Modelleri Ayakkabı Modelleri Nakışlı İşlemeler Çantalar Battaniyeler Fasulye Yemeği Tarifleri Danteller Sütlü Tatlılar Yüz Güzelliği Atkılar Biber Yemekleri Patlıcan Yemekleri Şifalı Otlar Hastalık Belirtileri Şerbetli Tatlılar Modern Dekorasyon Saç Modelleri Bulgur Yemekleri Dekorasyon Fikirleri Patates Yemekleri Pirinç Yemekleri Hamur işi Tarifleri Bitkisel Tedavi Kıymalı Yemekler Domates Yemekleri Sağlıklı Yaşam

“ Kışlık Elbiseler ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın