Karın çatlaklarından karın germe estetik ameliyatı ile kurtulun

Hiç kimse doğumdan sonra hayatınıza sarkık bir karınla devam etmek istemez, karın germe ameliyatları ile yepyeni bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sarkmış buruşmuş karın için çok iyi bir çözüm gebelik süresince karın kasları orta hattan kenara doğru kayarak bebeğe yer açmaya çalıştığı için doğumdan sonra tam olarak eski konumuna dönme olasılığı yoktur. Bu yüzden doğum sonrası karın duvarında bir esneklik ile şişkinlik belirir. Diyet ve sporla düzeltmeye çalışılsa da çogu zaman başarıya ulaşılamaz. Bu durumda estetik cerrahlara baş vururlar, bu ameliyat için başvuran kişilerin, karın bölgelerinde deri ve yağ fazlası vardır, doğum sonrası çatlakları vardır. Eğer hamilelik süresinde oluşan çatlaklar karın alt kısmındaysa bu klasik karın germe ameliyatı veya mini karın germe ameliyatı ile tamamen çıkartılabilir. Ancak çatlak kısmı göbeğin üst kısmına geliyorsa bu kısımdaki çatlaklara yapabilecek hiç bir şey yoktur.
Karın germe ameliyatları işin ehline yaptırıldığı zaman konu ile uğraşan plastik cerrah tarafından yapıldığı zaman, riski normal bir ameliyatın taşıdığı kadardır. Bundan dolayı ameliyat öncesi değerlendirmeler çok önemlidir. Bu ameliyatla çatlaklarda yüzde yüz yok olma olamasa bile çatlaklarda azalmalar olabiliyor.
karın-germe ameliyatı ile çatlaklardan kurtulun

Karın bölgenizde hamilelik sonrasında derin çatlakları olmuş ise ya da hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanan karın çatlakları olmuş ise estetik karın germe ameliyatı ile bu sorununuzdan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.
Kısa süreli bir ameliyat ile bir defalık bir ameliyat işlemi ile karnınızdaki çatlarlar ne kadar çok olursa olsun ne kadar derin olursa olsun ne kadar belirgin kalınlıkta ve renkte olursa kurtulabiliyorsunuz.
Karın çatlakları için piyasada birçok çatlak kremi, çatlak yağı vb ürünler bulunda sa kısa sürede en etkili çözümü estetik karın germe ameliyatı sağlamaktadır.
Estetik karın germe ameliyatı ile karın bölgenizdeki çatlaklardan kurutulurken aynı zamanda eğer fazla karın yağlarınız var ise yani göbek dediğimiz bölgede bir türlü erimeyen yağlar var ise bunlardan da aynı ameliyat sırasında kurutulabiliyorsunuz. Yani bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek. Estetik karın ameliyatı sonrasında hem dümdüz bir karın hem de bir tek bile karın çatlağı olmayan bir karına kavuşabiliyorsunuz
Genelde karındaki çatlaklar göbek deliği hizasından aşağıda kalan kısımları kaplar. Estetik karın germe ameliyatı ile bu çatlakların olduğu deri tamamen kesilip alınıyor ve tekrar bitim yerlerinden dikiliyor. Bu dikiş yerleri de bikini bölgenizin içersine gizlenerek yapılıyor. Yani estetik karın germe ameliyatı karın çatlaklarından kurutulduktan sonra bikini bölgenizde enine bir ameliyat izi olacaktır.

Etiketler:

Karın çatlaklarından karın germe estetik ameliyatı ile kurtulun Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. çise özer dedi ki:

    ameliyat sonrası orada kalmam gereken süre nekadardır risk ve iyileşme süreci ile ilgili bilgi almak istiyorum teşşekkür ederim ve ücret bilgisi

Sayfa başına git
Yandex.Metrica