Kadınların erkeklere söylediği 5 beyaz yalan =>>>

Kadınların birçoğu dürüst, doğru ve açık sözlü olmak için gayret gösterirken, her zaman doğruyu söylemedikleri ortadadır. Bazen kadınlar yalanlar söyleyebilirler ve çoğu zaman, bunlar küçük beyaz yalanlardır. Öyleyse bu beyaz yalanları inceleyelim;

Kilo

Kadınlar erkekler söz konusu olduğu zaman çoğunlukla kendi kilolarını tam anlamıyla doğru olarak söylemezler. Bunu yaparken ya kafa karıştırıcı birkaç şey söyleyerek sizi sorunun tamamen uzağına çekerler ya da kilolarını olduğundan birkaç rakam daha düşük olarak söylerler. Neredeyse bütün kadınlar kilolarıyla ilgili yalan söylemiyor, bazıları da bunu yapıyor çünkü daha ince olmak istiyorlar ve bu sayı doğru geliyor.

Bir Dakika İçinde Hazır Olacağım

Bunun ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorsunuz. Duş alınacak, kişisel temizlik yapılacak, hangi kıyafetin giyileceğine, hangi iç çamaşırının daha iyi olduğuna karar verilecek, kat kat makyaj yapılacak ve herhangi bir aksilik olmazsa tüm hazırlık tamamlanacak. Yani erkek olarak biraz daha beklemelisiniz.

Bilmiyorum

Bu kadınların ağzından sık çıkan bir kelime. Fakat aslında bir kadın bilmiyorum diyorsa aslında ne olduğunu biliyor demektir. Kadınlar nükleer enerji santralleri gibi sezgiseldir ve kafalarında binbir senaryo ile uğraştıkları için bilmediklerini söylerler. Ancak vakti geldiğinde elbette tüm bildiklerini eteklerinden dökeceklerdir.

Ben İyiyim

Kadınlar duygusal yaratıklardır. Bazen sinirlenirler, regl dönemleridir veya astrolojik hareketler nedeniyle gergindirler. Ancak nasıl oldukları sorulduğunda iyiyim derler ve eşlerinin kendilerini anlamalarını beklerler. Yani bir kadın size iyiyim diyorsa aslında iyi değildir ve ısrar etmeniz gerekir.

Kıskanç Değilimdir

Bunun büyük bir yalan olduğunu herkes biliyor. Tüm kadınlar öyle ya da böyle kıskanırlar ama belki de bazıları bunu başlarda belli etmemeyi tercih eder. Kadınlar kıskanç olmadıklarını söylerken aslında kendilerine güvendiklerini ifade etmek isterler. Ancak yine de gözleri eşlerinin üstündedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica