Günün Karesi: Sevgi ve dostluk engel tanımaz.

Sevgi ve dostluk engel tanımaz.

Geçtiğimiz hafta Arjantin’de bizim beleş tepe dediğimiz yerde maç izlemek isteyen iki kafadarın çekilmiş resmi sosyal medyayı salladı.
Arjantin liginde Racing ve Temperley takımları arasında oynanan maçı seyretmek için Racing Club stadına giden iki küçük taraftarın geçtiğimiz hafta objektiflere yansıyan bu hali herkesi duygulandırdı.
Hemen hemen hepimizin bir sanatçıya veya bir futbolcuyu rol model aldığımız yaşlarımız vardır, sevdiğimiz sanatçının konseri veya maçlarına koşarak gitmişliğimiz vardır. Küçük Santiago ise bunun bir tık ötesine geçmiş..
Küçük Santiago
Maçı seyretmesine engel olan yaklaşık 2 metre yüksekliğindeki brandayı aşmaları gerekmektedir bu durumda. Çok güzel bir çözüm bulmuş, tek bacağı olmayan Küçük Santiago, koltuk değneklerinden birini arkadaşıyla paylaşması ile o sorunu çözmüş. Ve bu arada bizlere çok güzel bir mesajda vermiş “çok özel bir sevgi ve dostluk mesajı” Bu resmi gören herkesi duygulandırmış.
Küçük Santiago-

Sosyal medyada gezen bu resimler, basının da ilgisini çekmiş ve Diego Milito hayranı 10 yaşındaki Santiago Fretes brandanın üzerinden seyretmeye çalıştığı futbolcularla buluştu. Doğuştan engelli olan Santiago, ‘Milito’yu izliyordum ve arkadaşım duvara yetişemiyordu, görmek için zıplıyordu. Bu yüzden fazladan koltuk değneğimi ona ödünç verdim ki o da çıksın. Ben her zaman böyle çıkıyorum’ sözleriyle anlattı.
Fretes, bir zamanlar Inter’de de forma giyen yıldız futbolcu hakkındaki hayranlığını ise ‘Benim büyük idolüm o, her yaptığını seviyorum. Milito’yu izlemek için hep bu yöntemi kullanıyorum’ sözleriyle dile getirdi.
büyük aşk
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica