Genç Kızlar İçin Stil Önerileri

Sıra dışı olmak isteyen kızlar, sokakta görmeye alışkın olmadığımız normalde sıklıkla görmeyeceğimiz stilleri tercih etmeliler. Böylece dikkat çekip sıra dışı görülebilirler. Bunu nasıl yapacaklar diye soracak olursanız, özellikle parlak renkler ve neon aksesuarlar kullanarak dikkatleri Üzerlerine çekebilirler. Saçlarında farklı renkler kullanabilirler, herkesde bulunmayan marjinal ürünler ve aksesuarlar kullanabilirler. İri şapkalar, gözlükler, küpeler, bilezikler ve küpelerle srillerini farkılaştırabilirler bu ürünleri özel butiklerden bulabilirler, yurt dışında bulabilirler. Yurt dışına gitme imkanı olmayanlar, internetten bazı sitelerde bulabilirler ve Türkiye’de olmayan ürünleri getirterek farklı bir tarza sahip olabilirler. Makyajda da yine sıra dışı görünmek isteyen kızlar mor, lacivert gibi ruj renklerini yada neon farlı kullanabilirler. Bunlarla farklı bir görünüme elde edebilirler.

İnsanın tarzını keşfetmesi ergenlikle başlayan ve kişinin kendini fark etmesi ve kişinin kendini tanıması ile rakip eden bir süreçtir. Ve hangi kıyafetler içersinde kendini rahat hissediyorsa stilini bulmak içinde yine o tarza yönelmesi doğru olacaktır. Çünkü içinde rahat hissettiğimiz kıyafetlerle daha özgüvenli olacak ve doğru stil için bizim için daha mantıklı olacaktır. Kendimizi daha rahat hissetmek için de örnek vermek gerekirse çok rahat hissetmek isteyen birisi, topuklu bir topuklu bir ayakkabı veya çok şık dar bir elbise giydirirseniz kendini mutsuz hissedecek ve nu duygu dışarıya da yansıyacaktır. Aynı şekilde süslenmekten hoşlanan birisini sürekli spor ayakkabı ve eşofmanlarla gezdirirseniz o da bir şekilde mutsuz olacaktır. Ayrıca kişinin kendi karakterini tanımasının yanı sıra vücudunu tanıması da çok önemlidir, mesela kilolu bir kişinin kilolarını saklamaya yönelik giyinmeli, kusurlarını kapatacak şekilde giyinmelidir.

Her yaşın duruşu tarzı kesinlikle birbirinden farklıdır, ama son zamanlarda özellikle görüyoruz ki genç kızlarda kendilerini daha yaşlı gösterecek giyinmeler oldukça yaygın bir durumda. Bundan kaçınmak için de ne yapmak gerekir. Özellikle bazı şeyleri vurgulamamak gerekiyor mesela vatkalar her genç kızı yaşından daha büyük gösterecektir. Bunun yanı sıra iti manşetli, gömlekler ve leopar desenler de yaşınızı büyük gösterecektir. Leopar desenini özellikle aksesuarlarda detay olarak kullanırsak hem modern hem dinamik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica