Evini Boyatacak Olanlara Öneriler

Yenilikçi ve göz alıcı renk seçimleri ile Filli boya ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri. Duvar renk seçimi ev dekorasyonunun en önemli parçası olduğu için mekanlarınızı kaliteli ve bol seçenekli renklerden biri seçmek de özen göstermeniz şart.

Salonumuzu ne renk boyatabiliriz?

Odalarımızın renk seçimini yaşadığımız mekâna göre belirlemeliyiz. Yaşadığımız alanı, doğru renk seçimi ile yaşadığımız alanı, olumlu ve daha pozitif bir alana çevirmek adına son derece önemlidir. Kullandığımız alanların hangi amaca hitap ettiği çok önemlidir renk seçimlerinde. Mesela oturma odası ve banyonun renkleri farklı renklerdir, çünkü kullanım amaçları farklıdır. Salon renkleri dediğimiz zaman öncelikle dikkate almamız gereken nokta, salonun aldığı ışık düzeyini dikkate almanızdır. tavan yüksekliği ve eşyaların renkleridir. Salon renkleri mavi ve yeşilin farklı tonları olabilir. Başka bir öneride zıt renkleri kullanmanızdır salonunuzda hareketlilik getirmek istiyorsak surton çalışmaları yapabilirsiniz.

Mutfağı ne renk boyamak uygun olur?

Mutfaklarımızı boyamadan önce, çok fazla kalıp kalmadığınızı göz önüne almalısınız, çalışan bir bayansanız mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek istiyorsanız kırmızı ve turuncu tonları kullanmak sizin için yerinde bir karar olacaktır. Böylece mutfağı, çok daha keyifli bir mekan haline getirebilirsiniz. Mutfağımıza boya seçerken bazı özelliklere dikkat etmeliyiz örneğin sürekli buhar olduğu için bu ortama dayanabilecek, küf oluşumunun önüne geçebilecek bir malzemenin tercih edilmesi gerekmektedir.Mutfakta hijyen çok önemlidir bu yüzden yüksek bir silinebilirlik kapasitesine sahip olan boyalar tercih edilmelidir. Bu nedenle su bazlı boyaları tercih etmeliyiz. Böylece hem sağlıklı hemde görselliği ön planda olan bir mutfak dekoru yaratmış olacağız.
Eğer,  sizde benim gibi alışılagelmiş renklerin dışında mekanlar yaratmak istiyorsanız, filli boyanın farklı ve şık renklerini kullanabilirsiniz.
Ünlü marka Filli boya renkleri sizin için sitemizde…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica