Çağdaş Modanın Bizlere Sunacağı Yeni Trend: Cinsiyetsiz Giyim

Çağdaş Modanın Bizlere Sunacağı Yeni Trend: Cinsiyetsiz giyim
Gün gelecek, Unisex giyim tek hakim trend olacak.
Kadınlar ve erkekler tamamen aynı giyinecekler. Yani “Bu kadın kıyafetidir. Bu erkek kıyafetidir” diye bir şey kalmayacak.
Örneğin Burak ÖZÇİVİT- Fahriye EVCEN’in giyim tarzı bu akımın adeta bir örneği gibi
cinsizyetsiz
Bu fotoğrafta her ikisinin de üstündekiler cinsiyetsiz kılık ve kıyafete çok iyi bir örnek.
Çok değil, on yıl önce erkeklerin daracık pantolonlar giyeceğini söyleseler “Git işine” derdiniz. Ama işte giyiyorlar. Bu ayrım giderek daha da silinecek gibi duruyor.

Moda artık, kendi ekseninde dönüp duruyor, 10 yıl önce trend olan her şey dönüp dolaşıp yine dolabımızda yerini alıyor gibi. Ama değişen moda akımları bu değişimde köklü radikal bir değişim yarattı ki Alışıla gelmiş inançlarınızı yıkın! Der gibi bu akım, cinsiyetsiz kıyafet modelleri ile çıkıyor karşımıza. Kısaca kadın erkek aynı tarz giyinebilecek duruma geliyor. Daha biz doğmadan başlar cinsiyet inancı, kızlara pembe patik (ayy pembe renge bayılırım) erkeklere mavi patikla başlar bu ayrım. Şöyle moda dünyasına baktığınız zaman tamamen cinsiyetsiz kıyafetlerin trend olacağı izlenimini almaktayız. Belki daha silik kıyafetler olacak podyum ve vitrinlerde ama yaşamın kargaşası içinde, zamandan kazanacağımız kesin.

Sizin hoşunuza gider mi bilmiyorum ama, gümbür gümber gelmekte bu akım. Şu yönden bakınca, her hangi bir üstünlük yarışı içine girmeyecek kimse. Kimse ayyy pişti oldum diye saatlerce üzülmeyecek (al sana bir vakit kaybı daha) Belki şu an size uçuk bir fikir gibi geliyor cinsiyetsiz kıyafetler, önümüzdeki 10 yıl içinde hayatımıza tamamıyla gireceğini belirtiyor tasarımcılar. Bu akımda süsüne düşkün bayanların ne yapacağı merak konusu..:)
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica