Bitkisel yöntemlerle nasıl zayıflarız?

Bitkisel yöntemlerle nasıl zayıflarız?

Hangi bitkiler kilo almayı engeller?

Kilo almayı engelleyen en önemli bitki, iştah baskılama özelliği ile mate yaprağı. Mate yaprağı Paraguay’da yüzyıllarca kullanılan hem metabolizmayı canlandırıyor hem enerji veriyor hende iştahı baskılıyor. Canlı bir motobolizmayla enerjik bir bedenle iştahta fazla değilse zaten kilo almak mümkün değil. Diğer önemli bir bitki tarcın, kabuk tarçını günlük kullandığınız çayların içine yeşil cayın içine olabilir normal Türk çayına olabilir karıştırdığınız da hem metabolizmayı canlandırır hem depresyon gibi kilo almaya uygun bir dönemde, duyguları örtmeye yardımcı olabiliyor hem de iştahı baskılıyor kan şekerinde ki ani düşüşlere engel oluyor.

Hangi bitkiler kilo almayı engeller

Yapılan araştırmalar gösterirmiş ki kilo almaya en büyük sebep kan şekerinde ki ani düşüşler. Bir şekilde çok farklı sebepler yüzünden kan şekerimiz ani düştüğünde hemen acıkıyor ve şekerli ürünlere ve tatlılara, pastalara iç güdüsel olarak yöneliyoruz. Buda kilo alımının en büyük sebebi tarcın ve mate yaprağı ikisi de bunu önlüyorlar.
Hangi bitkiler kilo almayı engeller-

 

Hangi bitkiler diyet yaparken halsizliği önler?

Diyet yaparken doğal olarak bir halsizlik, cansızlık mutlaka değişik oranlarda oluyor, bunu önlemeninde çeşitli yolları var. Diyet yaparken halsiz olmak zorunda değilsinizdir, işinizden gücünüzden geri kalmak zorunda asla değilsinizdir. Eğer içtiğini,z çayın içerisine bir kaç tane karanfil, 1 tane çubuk tarcın eklerseniz bunun ikisininde canlandırıcı kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayıcı etkileri var.
arı poleni-

Bunun yanı sıra bu konuda biberiye cayıda önemli. Günde 1 cay fincanı kadar biberi kendinizi daha iyi hissetmenizi daha enerjik hissetmenizi sağlayacak. Belki de diyet yaptığınızı size unutturacaktır, bu konuda ki en becerekli doğal madde arı poleni bu konuda arı poleni çok çok önemli. Çünkü arı poleninde çok yüksek dozda mineraller ve vitaminler eser elementler var. Ve size diyet yaptıgınızı metabolizmanıza diyet yaptığınızı hissettirmeden metabolizmanızı adeta hissettirmeden doyuruyor. Çünkü selenyum denilen çok önemli bir madde içeriyor çinko gibi diyet yaparken eksikliğinde halsizliğe neden olan maddeyi bolca içeriyor. Her gün bir tatlı kaşığı arı polenini sabah aç karnına almanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica