Bebek Battaniye ve Nevresim Takımları

Birbirinden renkli cıvıl cıvıl renklerin bulunduğu Days In Colours  ev tekstil sektöründe oldukça başarılı ürün yelpazesi ile hanımların ilgisini topluyor. Sekiz yıldır bizlerle beraberliğini sürdüren Days In Colours her geçen gün kendini yeniliyor. Bebekler için battaniyelerin önemi büyüktür dolayısı ile anneler içinde öyledir. Yeni bebek bekleyenler hemen bir liste hazırlığına girerler. Eğer bu ilk bebekse hazırlanılan liste hayli kabarık olacaktır, yeni bir oluşum içinde olacaktır anne ve babalar. Ama ikinci bebekleri ise, biraz daha azdır alınacak şeyler ama bebeğin cinsiyeti de etkiler alacak listesini, örneğin ilk çocuk kız ise gelecek bebek erkek ise burada bir sorun olacaktır. Çünkü her anne kızına pembe ve canlı renkler kullanmak istiyor, erkek bebeklerde ise mavi ve tonlkarını kullanmak istiyor anneler. Dolayısı ile bu bazen sil baştan yenilikler getiriyor anne ve baba adaylarına, kim ister büyük bir hevesle erkek bebek isteyen anne ve babaların oğluna pembe bir battaniye kullanmasını. Bu yüzden ikinci bebek geldiği zaman aynı cinsiyette olmayınca bebekleri anne ve babaya düşen bebeğin cinsiyetine göre ürünler almak oluyor, ister istemez. Bir çok markanın ürünleri gerçekten çok güzel ve kaliteli ama Days In Colours bebek battaniye ve nevresim takımları çok farklı ve güzel. Bizlere kalan sadece beğenip seçmek kalıyor.

Bugün ise sizlere 2016 Days In Colours bebe battaniye ve nevresim takımlarını araştırdım ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Kız ve erkek bebekleriniz  için…
Days In Colours bebe battaniye ve nevresim takımlarıyla sizlerleyim…
Days In Colours mavi renkli ayıcıklı battaniyeleri ile bebeklerinizi gönül rahatlığı ile sarıp sarmalayın.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica